Manažér cestovného ruchu

EUROPEAN TRAVEL CORPORATION, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1600 - 3500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie hovorov od zákazníkov
Oboznámenie zákazníka s našimi obchodnými podmienkami
Budete Musieť prijímať Hovory udržiavať kontakt s klientom pres pošty

Práca doma, nevyžaduje žiadne skúsenosti
Mame dosť veľkú zákaznícku databázu, nemusíte hľadať Nových klientov
Pre pracovný účely poskytujeme Smartphone, Noutbuk, vynahrádza náklady na Mobilné komunikáciu a pripojenie k internetu
Na želanie organizujeme bezplatné kurzy pre zvýšenie kvalifikácie v cestovnom ruchu
Garantujeme platbu 400 EUR ! za týždeň.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť EUROPEAN TRAVEL CORPORATIONzaoberá organizáciou cestovného ruchu v Západnej Ukrajine (Ľvov,, Bukovel, Karpaty)
Zaoberáme se organizácií výletu, vybavenie dokladov ubytovaním turistov.
Dnes Mame voľné misto manažér cestovného ruchu (alebo asistent manažéra cestovného ruchu).
ID: 1895202  Dátum zverejnenia: 11.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 - 3500 EUR/mesiac