Správca objektov

European Trading Company s. r. o.

Miesto práce
Staré Grunty 24, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie prevádzky a organizácia všetkých činností spojených so správou nehnuteľnosti,
- zabezpečenie povinnosti správcu v zmysle platnej zmluve o správe ,
- zodpovednosť za hospodársku správu zvereného objektu,
- zabezpečenie komunikácie a starostlivosti o nájomcov nehnuteľnosti,
- koordinácia opráv a stavebných prác, komunikácia s dodávateľmi, -zabezpečovanie vykonávania pravidelných revízií a kontrol rozvodov a zariadení
- odovzdávanie / preberanie nájomných jednotiek
- zodpovednosť za vedenie predpísanej dokumentácie budovy
- správa nákladov a výnosov nehnuteľnosti
- vyúčtovanie prevádzkových nákladov (priamych aj nepriamych) v periodicite podľa platných nájomných zmlúv
- spolupráca s účtovným oddelením, oddelením prenájmov,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Dobré komunikačné zručnosti, písomné i verbálne
- Orientácia na detail a prácu s finančnými dátami
- Starostlivosť o klienta
- Tímová spolupráca PO

Skupina European Trading Company je retailová spoločnosť, ktorá na Slovensku a v Čechách riadi sieť vlastných značiek a zároveň je vlastníkom licencií rôznych zahraničných značiek, spomenieme Primigi, Morgan, Cosmoparis, Yamamay, Durance, Inglot, Partyfiesta a iné.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2935927  Dátum zverejnenia: 17.2.2017