Kuchár pre nový projekt rýchleho občerstvenia

European Project Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Karpatská, Bratislava
Termín nástupu
24.08.2015
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1000 EUR/mesiac, motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadá sa kuchár pre nový projekt sieti rýchleho občerstvenia. Príležitosť pre človeka, ktorý je pripravený stáť na začiatku start-up projektu a profesionálne rozvíjať sa s ním Prvým krokom je podpora pri uvedenie do prevádzky zariadenia a ďalším krokom je zabezpečenie dodržiavania výrobných a technologických procesov.
• zodpovednosť za chod kuchyne
• organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál
• príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka
• zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín
• zodpovednosť za vykonávanie inventúr na prevádzke

Možnosť sebarealizácie
možnosť ovplyvnenia jedálneho lístku a rozvíjania vlastnej kreativity
motivujúce finančné ohodnotenie
práca v príjemnej atmosfére a dobrom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

životopisy posielať na mailovú adresu ...
Záujemcom, ktorý budú spĺňať požadovane predpoklady sa ozveme a budú pozvaní na osobný pohovor.
Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor spoločného stravovania

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, dochvíľnosť
platný hygienický preukaz

Nový projekt sieti rýchleho občerstvenia v BA a TT
ID: 2206345  Dátum zverejnenia: 3.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1000 EUR/mesiac, motivujúce finančné ohodnotenie