Partner pre startup - SW developer

European Partners, s.r.o.

Národná 18, Žilina, Žilinský kraj, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 2500 EUR/mesiac, + podiel na zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podieľanie sa na softvérovom vývoji jedinečného produktu s mimoriadne vysokým predajným potenciálom.

Spoločnosť sa práve transformuje do akciovej spoločnosti, preto ponúkame ako bonus vlastníctvo akcií a tým i profit zo zisku spoločnosti.

Za posledné 3 roky sme vytvorili jedinečný produkt, ktorý má mimoriadne veľký potenciál predaja. Termín uvedenia produktu na trh je 1.9.2015.
Produkt ti predvedieme po podpise dohody o dôvere a utajení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nevyhnutná je dobrá znalosť OOP a schopnosť rýchlo sa naučiť novú technológiu - FLEX, ktorý využívame na tvorbu RIA (Rich Internet Applictions - viď napr. internetbanking Tatrabanky).

Inovatívna softvérová spoločnosť.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2065868  Dátum zverejnenia: 30.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 - 2500 EUR/mesiac, + podiel na zisku