Pracovník v administratíve s talianskym jazykom

European Fruit Group, s.r.o.

Miesto práce
Horné Štitáre 247, 956 03 Horné Štitáre
Termín nástupu
ihneď
850 eur je nástupná hrubá mzda, plus ďalšie ohodnotenie dohodou po skončení skúš. doby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava podkladov pre externú účtovnú spoločnosť, kontrola došlých dokladov a faktúr od dodávateľov, evidencia došlých a vystavených faktúr, vystavovanie faktúr za tovary a služby, prípadne iné administratívne práce podľa pokynov. Evidencia skladových zásob; príjem, výdaj tovaru. Spravovanie agendy klientov a dodávateľov, komunikácia s nimi. V prípade potreby aj doprevádzanie majiteľa spoločnosti na pracovných stretnutiach. Práca zahŕňa každodennú komunikáciu v talianskom jazyku, preto upozorňujeme uchádzačov, že znalosť talianskeho jazyka je nevyhnutnosťou.

Práca v pozitívne mysliacom medzinárodnom kolektíve, každodenné využívanie cudzieho jazyka.

Vopred sa ospravedlňujeme, že nie sme schopní kontaktovať všetkých uchádzačov a dať im spätnú väzbu, no z časových a kapacitných dôvodov budeme kontaktovať LEN vybraných uchádzačov.
Chceli by sme tiež poprosiť touto cestou uchádzačov, aby posielali svoje životopisy v talianskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Expert
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť, organizačné schopnosti, asertivita, schopnosť zvládať stresujúce situácie.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa pestovaním, spracovaním a predajom rôznych druhov čerstvého ovocia a zeleniny. Na Slovensku pôsobíme od roku 2007.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 967948  Dátum zverejnenia: 17.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 eur je nástupná hrubá mzda, plus ďalšie ohodnotenie dohodou po skončení skúš. doby