Skúsený sťahovák / Packer

Europe TNL Global Relocation s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec bude v pracovnom pomere u zamestnávateľa vykonávať sťahovacie a baliace práce podľa pokynov konateľa. Miestom výkonu práce bude prevažne územie SR, ČR ale taktiež v zahraničí.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.10.2016 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo
Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca je vhodná pre kohokoľvek kto je flexibilný, pracovitý a spoľahlivý. Uvítame človeka, ktorý už má skúsenosť v podobnej oblasti.

Spoločnosť TNL Global Relocation je špedičná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami, ktorá sa zameriava na medzinárodné sťahovanie. Bola založená jej majiteľom v roku 2013 a to s jediným cieľom, aby splnila požiadavky aj tých najnáročnejších klientov v oblasti sťahovacích služieb.
Máme za sebou veľmi silné portfólio spokojných zákazníkov medzi ktorých patria medzinárodné spoločnosti, diplomati z rôznych krajín ale samozrejme aj občania, ktorí sa rozhodli zmeniť svoj život.
Zaoberáme sa medzinárodným a vnútroštátnym sťahovaním osobných vecí.
Našou politikou je hlavne precíznosť, bezpečnosť a kvalita za rozumnú cenu!

P. Horova 7
841 07 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2729264   Dátum zverejnenia: 19.9.2016