Hosteska/Promotérka/Telefonistka

Europe Media House s.r.o.

Refinery Gallery 1, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nové hostesky, promotérky, telefoniskty, ktoré sa budú zúčastnovať rôznych akcií po celom Slovensku. Prosíme Vás, aby ste nám zaslali mailom aspoň 3-4 fotografie, spolu s Vašou výškou, skúsenosťami, prípadne CV.

V biznise našim klientom poskytujeme len tie najkvalitnejšie marketingové a reklamné riešenia ušité na mieru, presne podľa ich požiadaviek a Vy môžete byť teraz súčasťou našej spoločnosti a pomáhať klientom tvoriť lepší priestor na podnikanie!

Jedná sa o kumulatívnu pozíciu.

- Zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
- Priateľský kolektív a rodinné prostredie
- Fixný a Provízny systém odmeňovania
- Veľmi zaujímavé platové ohodnotenie a bonusy
- Možnosť dlhodobej spolupráce
- Možnosť kariérneho rastu a osobného vzdelávania
- Priestor pre Vaše nápady
- Sebarealizáciu
- Možnosť vyniknúť

Informácie o výberovom konaní

Práca nie je viazaná na fixné miesto.
Pracovať môžete na celom území SR.
Pohovory prebehnú v Bratislave a Košiciach!
DO MAILOV PRIPOJTE VÁŠ ŽIVOTOPIS A FOTOGRAFIE.

PROSÍME UCHÁDZAČOV ABY DO PREDMETU MAILU UVIEDLI NASLEDOVNÉ:
PROMO_ BA - ak máte záujem o pohovor v Bratislave!
PROMO_KE - ak máte záujem o pohovor v Košiciach!

ŽIVOTOPISY S FOTKOU A STRUČNÝ POPIS VAŠEJ OSOBNOSTI POSIELAJTE NA - [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax v oblasti predaja v rovnakom alebo príbuznom odbore
- Výborné komunikačné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti
- Reprezentatívny vzhľad a vystupovanie
- Časová flexibilita
- Výborné organizačno-plánovacie schopnosti
- Silná orientácia na zákazníka
- Samostatnosť, flexibilita
- Zodpovednosť, kreativita, dynamickosť, dravosť, iniciatívnosť

Známa profesionálna marketingovo-reklamná agentúra.

Radi by sme Vás informovali, že pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.

Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu s pozvánkou na osobný pohovor, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť iných kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.

Ďakujeme za pochopenie.
ID: 2504962  Dátum zverejnenia: 6.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou