Komparzista/Reklamný herec/ Hosteska

Europe Media House s.r.o.

Refinery Gallery 1, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
100-100000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme práve Vás ! ZVERTE SA DO RÚK NAJVÄČŠEJ CASTINGOVEJ AGENTÚRE NA SLOVENSKU. VY STE TEN NAJLEPŠÍ, TAK SPOLUPRACUJTE LEN S NAJLEPŠÍMI. SME TU PRE VÁS UŽ 13 ROKOV!

Ak máte od 0 do 120 rokov, vyzeráte presne tak ako vyzeráte, (vysoký, nízky, zaujímavý, všedný, pekný, menej pekný atď.) CHCETE SI ZAROBIŤ, úžasne sa zabaviť, zažiť nové ZÁŽITKY, mať nové SKÚSENOSTI, nájsť si nových KAMARÁTOV či priateľov a popri tom zažiť atmosféru z natáčania Tv relácií, show programov, filmov, veľkofilmov, reklám alebo pozerať na seba v televízii, alebo byť na množstve akcií a ešte mať za to zaplatené? Tak čítajte prosím pozorne ďalej, pretože Vás hľadáme.

Na natáčanie a fotenie nových filmov a reklám hľadáme nové tváre.
Alebo máte záujem vyskúšať svet modelingu, fotomodelingu ?
Chcete aby Vaše deti začali filmovú kariéru už teraz?
Alebo ste to práve Vy, kto chce to všetko pre seba, či svoju rodinu?

Začnite preto už hneď TERAZ.
Zašlite nám info o sebe, prídite na casting, čakáme práve na Vás.

Úspešný štart Vašej kariéry s jednotkou na trhu.
Najkvalitnejšia spolupráca s produkčnými domami najzvučnejších mien.
Pravidelné vyplácanie honorárov.
Množstvo ponúk a príležitostí.
Castingy vo všetkých väčších mestách na Slovensku.
Dlhodobá spolupraca.

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu, reagujte priamo cez www.profesia.sk - POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS. Alebo na mail [email protected]

Prípadne sa môžete rovno dostaviť na casting, ktorý prebieha vo viacerých mestách po celom Slovensku.
Bližšie informácie o kástingoch, presné termíny a miesta nájdete tu: http://www.novetvare.sk/clanky/88-643-nove-registracne-castingy-do-databazy

Ďakujeme všetkým záujemcom za to, že ste si vybrali spoločnosť NOVÉ-TVÁRE.sk ako miesto, ktoré chcete spojiť s Vašou budúcou kariérou.

Prvá a aktuálne najväčšia on-line castingová agentúra www.Nove-Tvare.sk zastupuje vyše 15.000 ľudí do reklám, TV, filmov, seriálov, komparzov, na fotenia, hostessing, modeling či fotomodeling.
Vychováva aj profesionálne modelky a modelov a sprostredkúva im uplatnenie na Slovensku aj v zahraničí.
Spoločnosť organizuje aj kurzy IMAGE-MAKER a vychováva profesionálnych vizážistov, stylistov, imidž-mejkerov,...

Pridajte sa k nim a vyskúšajte štastie aj Vy! Konečne. :-)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Mať chuť sa zabaviť, zažiť nové veci a super si zarobiť.

Známa profesionálna marketingovo-reklamná agentúra.

Radi by sme Vás informovali, že pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.

Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu s pozvánkou na osobný pohovor, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť iných kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.

Ďakujeme za pochopenie.
ID: 2409999  Dátum zverejnenia: 13.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 100-100000