Model / modelka / hosteska

Europe Media House s.r.o.

Refinery Gallery 1, Maďarsko, Rakúsko, Nitriansky kraj, Olomoucký kraj, Zlínsky kraj, okres Malacky, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Bánovce nad Bebravou, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Bytča, okres Čadca, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Prachatice, Okres Tábor, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Znojmo, Okres Cheb, Okres Karlovy Vary, Okres Hradec Králové, Okres Jičín, Okres Náchod, Okres Trutnov, Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Svitavy, Okres Domažlice, Okres Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Tachov, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Okres Příbram, Okres Rakovník, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Žďár nad Sázavou, Bratislava, Košice, Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 3000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pekný deň, sme medzinároda modelingová agentúra, ktorá otvorila novú pobočku už aj na SLOVENSKU, sme Models.House!

Hľadáme modelky a modelov, ktorí budú prezentovať meno našej agentúry Models.House na prestížnych svetových mólach, ako sú Paríž, Miláno, Dubaj a mnoho ďalších!

Všetky úspešne modelky a modeli, ktorých vidíte na obálkach časopisov začali rovnako, ako teraz môžete aj Vy!

Áno, už presne dnes začínajú naše castingy, kde budeme vyberať uchádzačov o dobytie modelingového sveta! Máte na to? Predveďte sa!

Získate príležitosť uchádzať sa o kontrakty v hodnote 2 až 3 000 USD! Tak čo teda? Máte odvahu, cieľavedomosť a nebojíte sa skúšať nové veci?

Ak ste odpovedali ÁNO, dokážte nám to a Vaša kariéra modela, modelky Vás odrazí do výšin, o akých ste doposiaľ ani nesnívali!

Ukážte sa na jednom z našich castingov, stretnite rôznych úspešných ľudí z brandže, staňte sa súčasťou rodiny Models.House a chyťte sa svojej šance preraziť vo svete!

Ako sa do Models.House dostať?

Je to jednoduché?
Pošlite nám Vaše fotografie, miery, výšku, kontaktné informácie a my Vás budeme kontaktovať.

Tešíme sa na Vás už teraz! :-)

S pozdravom tím Models.House

Zaujímavé prostredie showbiznisu, modelingu, fashion shows...
Cestovanie po celom svete.
Spoznávanie rôznych kultúr, zaujímavých destinácií, známych ľudí.
Nadštandartné zárobky a skúsenosti na nezaplatenie.
Silná materská agentúta A+ kategórie.
Voľný pracovný čas.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Komunikatívny.
Priateľský.
Empatický.
Zaujímavý.

Známa profesionálna marketingovo-reklamná agentúra.

Radi by sme Vás informovali, že pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.

Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu s pozvánkou na osobný pohovor, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť iných kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.

Ďakujeme za pochopenie.
ID: 2216252  Dátum zverejnenia: 10.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 3000 EUR/mesiac