Logo Europapier Slovensko s.r.o.

Účtovník / Účtovníčka

Europapier Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Panónska cesta 40, Petržalka
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a šikovného kandidáta, ktorého náplňou práce by bolo:

  • Vedenie účtovnej agendy dodávateľských a odberateľských faktúr, agendy majetku a daní
  • Evidencia a účtovanie dodávateľských faktúr (tovarových a netovarových), sledovanie ich splatnosti a príprava úhrad
  • Kontrola, evidencia a účtovanie odberateľských faktúr
  • Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi pri príprave zápočtov
  • Účtovanie bankových výpisov a príprava faktúr na úhradu
  • Vedenie majetkovej agendy - zaraďovanie, mesačné odpisy, vyraďovanie a inventarizácia
  • Tvorba podkladov pre plánovanie a reporting podľa pokynov nadriadeného
  • Vedenie agendy, výpočet a správa daní (dane z motorových vozidiel, dane z príjmov, DPH atď.)
  • Spolupráca pri zostavovaní mesačných a ročných uzávierok
  • Účtovanie mesačných vyúčtovaní nákladov jednotlivých zamestnancov
  • Účtovanie pokladničných dokladov a kontrola vedenia a správnosti elektronickej registračnej pokladnice
  • Účtovanie faktúr zahraničných dodávateľov a príprava potrebných dokumentov pre colný úrad
  • Vedenie agendy mzdy, výpočet miezd a príprava potrebných dokladov pre zamestnancov
  • Vyhotovovanie a odosielanie štatistických výkazov pre štátne inštitúcie
  • Dodržiavanie štandardizovaných pracovných postupov a interných pokynov
  • Diskrétne zaobchádzanie s dôvernými informáciami o firme
  • Plnenie ďalších delegovaných právomocí a zodpovednosti podľa pokynov nadriadeného

  • Pracuj v nadnárodnej spoločnosti, ktorá každoročne získava pečať "Bonitná spoločnosť".
  • Stotožni sa s našimi kľúčovými hodnotami - rešpekt, zodpovednosť a výnimočnosť - a staň sa súčasťou nášho tímu.
  • Pracuj v mladom a dynamickom kolektíve, ktorý ťa bude motivovať a podporovať.
  • Získaj odborné zaškolenie a pracuj so sortimentom kvalitných produktov, ktoré sú našou hrdosťou.
  • Rast a rozvoj sú pre nás dôležité, preto ti ponúkame možnosť odborného rastu a zodpovedajúce finančné ohodnotenie.
  • Máš možnosť využiť mobilný telefón a dobrovoľne sa zúčastniť jazykových kurzov, aby si sa stále zlepšoval.
  • Okrem toho ponúkame množstvo zamestnaneckých výhod, ako napríklad príspevok na rekreáciu, občerstvenie na pracovisku, vitamíny, homeoffice po zaškolení, sick day a firemné akcie.
  • A ešte viac benefitov, ktoré oceníš a ktoré ťa motivujú pracovať pre nás!

Svoj štruktúrovaný životopis nám prosím pošlite mailom na [email protected] - len vhodných uchádzačov budeme kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.
Spolu so životopisom posielajte, prosím, aj nižšie uvedený text, ktorým vyjadríte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov:
„Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Europapier Slovensko, spol. s r. o. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovník

Počet rokov praxe

1

  • Znalosť práce v systéme SAP - výhodou
  • Znalosť podvojného účtovníctva a základných ekonomických veličín
  • Znalosť aktuálnych účtovných a daňových predpisov
  • Základná znalosť pracovného práva a mzdových predpisov
  • Profesionálne schopnosti - schopnosť hľadať nové možnosti a riešenie problémov, inovovať, vyjednávacie znalosti, komunikačné schopnosti, logické myslenie, procesný manažment, vzťahový manažment
  • Sociálne zručnosti - orientácia na zákazníka, tímový hráč, empatický, asertivny, flexibilný, odolný voči stresu, lojálny

Europapier Slovensko, s.r.o. je vedúcim veľkoobchodom s papierom, obalovými materiálmi, hygienou a tlačovými farbami a na slovenskom trhu pôsobí už od roku 1991. Je súčasťou skupiny Europapier Group, ktorá patrí do koncernu Heinzel Group a ktorá je dnes s viac ako 1.100 pracovníkmi v 13 krajinách vedúcou veľkoobchodnou spoločnosťou s papierom v strednej a východnej Európe. V rámci divízie Hygiena (patrí sem sortiment hygiena, čistiaca chémia, HoReCa, Food Packaging) je cieľom spoločnosti stať sa významným partnerom pre svojich zákazníkov, zvyšovať svoj trhový podiel a to prostredníctvom organického rastu, ako aj formou akvizícií lokálnych spoločností, podnikajúcich na slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Roháčková
E-mail: poslať životopis
ID: 4815955  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac