Pracovník(-čka) zákazníckeho servisu

Europapier Slovensko s.r.o.

Panónska cesta 40, 852 45 Bratislava - Petržalka, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou ponúkanej pracovnej pozície je:
- komplexné vybavovanie objednávok od veľkých zákazníkov a koordinácia požiadaviek na ich realizáciu príslušným oddeleniam; ide o spoluprácu hlavne s obchodnými zástupcami, skladom, logistikou, nákupným oddelením;
- súčasťou práce je aj celková agenda vybavovania reklamácií spoločnosti;
- zabezpečovanie kontaktu so zákazníkom (telefonicky, mailom, osobne) a poskytovanie zákazníckeho servisu v otázkach predajného sortimentu, cien, termínov dodávok, platob. podmienok a pod.;
- zabezpečovanie fakturácie – vystavovanie, evidencia a archivácia vystavených dokladov,

- práca pre úspešnú stabilnú firmu, ktorá je súčasťou medzinárodného koncernu,
- dynamickosť rozvoja a výborné pracovné podmienky,
- práca so sortimentom kvalitných a predajných produktov,
- možnosť odborného rastu
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám najneskôr do 21.10.2016 svoj štruktúrovaný životopis poštou alebo e-mailom na nižšie uvedenú adresu.
Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania a životopisom pošlite, prosím, aj súhlas so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.10.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

prax alebo skúsenosti s predajom papierenských produktov výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy

Počet rokov praxe

prax na pozícií zákazníckeho servisu podmienkou

od uchádzačov očakávame:
- ukončené SŠ, resp. VŠ vzdelanie, výhodou je ukončené vzdelanie polygrafického alebo papierenského zamerania alebo znalosť trhového prostredia
- schopnosť pracovať s PC (Windows, Word, Excel),
- prax so SAP výhodou,
- znalosť anglického jazyka výhodou, nie však podmienkou
- schopnosť aktívne a efektívne komunikovať so zákazníkom,
- základné obchodné a ekonomické vedomosti,
- zmysel pre organizáciu práce,
- veľmi dobré prezentačné, komunikačné a organizačné schopnosti,

Europapier Slovensko, s.r.o. je vedúcim veľkoobchodom s papierom, obalovými materiálmi a tlačovými farbami a na slovenskom trhu pôsobí už od roku 1992.
Je súčasťou skupiny Europapier Group, ktorá patrí do koncernu Heinzel Group, a ktorá je dnes s viac ako 850 pracovníkmi v 13 krajinách vedúcou veľkoobchodnou spoločnosťou s papierom v strednej a východnej Európe. Europapier ponúka vo svojom sortimente viac ako 5000 typov produktov v divíziách: kancelárske papiere, grafika, baliace materiály, dizajn, tlačové farby a chémia, gumové poťahy a ofsetové platne. Divízia Supply ponúka koncovým zákazníkom hygienický sortiment, čistiacu chémiu, osobné ochranné pracovné prostriedky, vybrané kancelárske potreby a baliaci materiál. V rámci novovzniknutej dívízie Viscom ponúkame zákazníkom možnosti spolupráce ohľadom veľkoplošnej digitálnej tlače.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Europapier Slovensko, s. r. o.
Panónska cesta 40
852 45 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Viera Ivanová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1428504   Dátum zverejnenia: 21.9.2016