Svářeč, zámečník - ČR, nástup ihned!

Europa Workintense spol. s r. o. Personální agentura

Místo práce
Plzeňský kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

úprava, zpracování a zhotovení stavebních a zámečnických prvků
čtení z technické dokumentace
svářečské práce, nastavování svářečských parametrů dle technologické dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

dlouhodobá práce
zajímavé platové ohodnocení
místo výkonu práce Plzeň, Sušice a Svatavy
možnost zajištění ubytování
nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

min. vyučený nebo praxe v oboru – nutná
základní orientace v technických výkresech
platné svářečské oprávnění
dobrý fyzický stav, dobrý zrak
čistý trestní rejstřík
pečlivost, samostatnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální, pracovní, outsourcingová agentura Europa Workintense spol s r.o. je orientována na zajištění HR kapitálu profesí: kvalifikované dělníky, řemeslné, technické, manuální, servisní, administrativní, IT, zdravotní personál z východní Evropy, především Ukrajina. Působíme na trhu práce východní, centrální a západní Evropy.
Od doby svého založeni v roce 1996 společnost je orientovaná na zajišťováni spolehlivého, správně motivovaného a pracovitého personálu z východní Evropy na pracovní trh České republiky / Slovenska / Polska / Maďarska a s postupným rozvojem provozních a obchodních aktivit do všech státu východní centrální a zapadni Evropy.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 1914692  Dátum zverejnenia: 31.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23000 - 35000 Kč/měsíc