Řidič VZV 5t

Europa Workintense spol. s r. o. Personální agentura

Místo práce
Praha - Kyje, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• manipulace s produkty na základě systémových požadavků pomocí mobilního zařízení
• uskladnění palet z výroby
• nakládka a vykládka kamionů
• další skladové pohyby

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dlouhodobé zaměstnání v Praze
• systematické zaškolení, další vzdělávání, možnost zvyšování kvalifikace
• místo výkonu práce: Praha – Kyje
• práce na DPP/DPČ a po zapracování možnost HPP
• mzda řidiče VZV 5t od 140 Kč/hod.
• výdělek okolo 35 000 Kč
• ubytování zdarma
• zajišťujeme pracovní oděv a obuv
• 2 nebo 3 směnný provoz
• nástup od 1.7.2016 (ihned)

Informace o náboru

• praxi minimálně 1 rok na pozici řidiče VZV 5t podmínkou
• platné oprávnění řidiče VZV (skupina I, II, W1)
• čistý trestní rejstřík
• platný potravinářský průkaz (který je možní vystavit na vstupní lékařské prohlídce)
• dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů a technologických postupů
• flexibilita
• fyzická zdatnost
• ochota pracovat na směnný provoz
• samostatnost a zodpovědnost

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Mezinárodní společnost, která vyrábí nealkoholické nápoje.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

bez zaměření

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální, pracovní, outsourcingová agentura Europa Workintense spol s r.o. je orientována na zajištění HR kapitálu profesí: kvalifikované dělníky, řemeslné, technické, manuální, servisní, administrativní, IT, zdravotní personál z východní Evropy, především Ukrajina. Působíme na trhu práce východní, centrální a západní Evropy.
Od doby svého založeni v roce 1996 společnost je orientovaná na zajišťováni spolehlivého, správně motivovaného a pracovitého personálu z východní Evropy na pracovní trh České republiky / Slovenska / Polska / Maďarska a s postupným rozvojem provozních a obchodních aktivit do všech státu východní centrální a zapadni Evropy.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 2619950  Dátum zverejnenia: 23.6.2016