Svářeč MIG/MAG/TIG a Zámečník - Vyškov, nástup ihned!

Europa Workintense spol. s r. o. Personální agentura

Místo práce
Okres Vyškov, Okres Znojmo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
120 - 160 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

sváření povrchů, svárů
práce podle technických výkresů
zámečnické práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

stabilní pracovní místo (dlouhodobá práce)
místo výkonu práce Vyškov
nástupní plat od 120 Kč/hod.
možnost ubytování
nástup ihned

Informace o náboru

Pro Vojenský technický ústav přijmeme větší počet pracovníků na pozici svářeč MIG/MAG/TIG a zámečník do Vyškova. Stálá práce na HPP, jednosměnný provoz, možnost zajištění ubytování, dobré platové ohodnocení. Nástup ihned.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Zabezpečuje výzkum, vývoj, inovaci a výrobu funkčních vzorů, prototypů, kusovou a malosériovou výrobu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/vyučen v oboru
praxe na odborné pozici min. 2 roky
platný svářečský průkaz
čtení technické dokumentace
znalost výkresové dokumentace
MIG/MAG dle EN 135 (úřední zkouška)
TIG - zkušenosti se svářením hliníku výhodou
znalost zámečnické práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální, pracovní, outsourcingová agentura Europa Workintense spol s r.o. je orientována na zajištění HR kapitálu profesí: kvalifikované dělníky, řemeslné, technické, manuální, servisní, administrativní, IT, zdravotní personál z východní Evropy, především Ukrajina. Působíme na trhu práce východní, centrální a západní Evropy.
Od doby svého založeni v roce 1996 společnost je orientovaná na zajišťováni spolehlivého, správně motivovaného a pracovitého personálu z východní Evropy na pracovní trh České republiky / Slovenska / Polska / Maďarska a s postupným rozvojem provozních a obchodních aktivit do všech státu východní centrální a zapadni Evropy.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 2164012  Dátum zverejnenia: 1.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 120 - 160 Kč/hodina