Realitný maklér, fixný plat + % z predaja - zaškolenie, žiadne poplatky EUROPA - realitná kancelária

EUROPA - realitná kancelária

Miesto práce
Janka Kráľa 2, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
fix + % z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potrebujeme kolektívnych hráčov aj hviezdne individuality, skúsených aj začiatočníkov, ľudí, ktorí hľadajú flexibilnú a dynamickú prácu. Poponáhľajte sa, práce je dosť!

Čo už viete alebo vás naučíme?
- aktívne vyhľadávať nehnuteľnosti a klientov, ktorí predávajú, kupujú a prenajímajú nehnuteľnosti,
- ako robiť obhliadky nehnuteľností a ich fotodokumentáciu
- marketing a aktívnu prácu so získanými ponukami
- pracovať s rezervačným systémom a databázou klientov a nehnuteľností
- spolupracovať s katastrálnymi úradmi
- spolupracovať s realitnými kanceláriami

Čo vám za to ponúkame?
*priateľské pracovné prostredie s tímovým duchom
*zaškolenie skúseným maklérom a možnosť práce v tréningovom procese
*kontinuálne a komplexné vzdelávanie realitných profesionálov v Business Academy EUROPA
*pri nástupe firemný telefón, PC, fotoaparát, vizitky, pracovné miesto v kancelárii
*firemné auto (aj na súkromné účely)
*príjemné pracovné priestory, technické vybavenie a software na prácu makléra
*individuálny kariérny rast s možnosťou vytvoriť si svoj maklérsky team a následne príležitosť viesť novú realitnú kanceláriu
*kompletnú marketingovú podporu
*právny servis
*zaujímavé finančné a nefinančné motivačné benefity pre spokojných maklérov

Ak Vás ponuka práce zaujala a chcete sa stať súčasťou nášho tímu, zašlite profesný životopis s fotografiou na adresu [email protected] a my Vás radi pozveme na pracovný pohovor.

S pozdravom tím EUROPA realitná kancelária http://www.rkeuropa.sk/bb

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Realitná kancelária EUROPA je silnou spoločnosťou pôsobiacou na trhu už od roku 1998. V Slovenskej a Českej republike má v súčasnosti 45 pobočiek a patrí medzi kvalitatívnych lídrov na trhu sprostredkovania obchodu s nehnuteľnosťami. Do svojho tímu neustále hľadáme serióznych, pracovitých a motivovaných kolegov na dlhodobú spoluprácu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2639907  Dátum zverejnenia: 11.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + % z predaja