Realitný maklér, fix + % z predaja - Veríš si a baví Ťa komunikovať? Si náš človek!

EUROPA - realitná kancelária

Miesto práce
Halenárska 3, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a klientov v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností a následne:
- obhliadky nehnuteľností a ich foto dokumentácia
- nadväzovanie kontaktov s klientmi a komunikácia počas celej realizácie obchodného prípadu
- odovzdanie nehnuteľnosti do užívania novému majiteľovi
- marketing a práca so získanými ponukami
- aktívne riadenie portfólia nehnuteľností
- monitorovanie vývoja trhu nehnuteľností
- práca s databázou klientov a nehnuteľností
- spolupráca s katastrálnymi úradmi
- spolupráca s realitnými kanceláriami

*Pracovná doba – denne do 13.00 hod. v kancelárii, poobedňajšia a večerná činnosť na obhliadkach nehnuteľností

Ponúkame:
*fixný plat + percentá z predaja
*individuálny kariérny rast s možnosťou podielať sa na riadení tímu a následne príležitosť viesť novú realitnú kanceláriu
*kontinuálne a komplexné vzdelávanie realitných profesionálov v Business Academy EUROPA –- pre makléra úplne zdarma
*pri nástupe firemný telefón, PC, fotoaparát, vizitky, pracové miesto v kancelárii
*firemné auto (aj na súkromné účely) po splnení požadovaných obratov
*príjemné pracovné priestory, technické vybavenie a všetky ostatné náklady pre Vašu realitnú činnosť vrátane kompletnej marketingovej podpory hradí naša spoločnosť
*úvodné praktické zaškolenie pod dohľadom skúseného kolegu
*právny servis
*vlastný a jedinečný software na management Vašich ponúk, dopytov a klientskej databázy
*zaujímavé finančné a nefinančné motivačné benefity pre spokojných maklérov

Ak Vás ponuka práce zaujala a chcete sa stať súčasťou nášho tímu, zašlite profesný životopis na adresu: [email protected] a my Vás pozveme na pracovný pohovor.

S pozdravom tím EUROPA realitná kancelária Trnava.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predchádzajúca prax v oblasti predaja alebo v sprostredkovaní predaja produktov a služieb je výhodou.
Praktické ovládanie kancelárskych PC aplikácií je nutnosťou.

Realitná kancelária EUROPA je silnou spoločnosťou pôsobiacou na trhu už od roku 1998. V Slovenskej a Českej republike má v súčasnosti 45 pobočiek a patrí medzi kvalitatívnych lídrov na trhu sprostredkovania obchodu s nehnuteľnosťami. Do svojho tímu neustále hľadáme serióznych, pracovitých a motivovaných kolegov na dlhodobú spoluprácu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2212424  Dátum zverejnenia: 6.8.2015