Majiteľ realitnej kancelárie

EUROPA - realitná kancelária

okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.05.2015
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 99999 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte schopnosti, potenciál a chcete ich konečne uplatniť v prosperujúcom biznis sektore?
Cítite, že dokážete viac, ste kreatívni a chcete sa realizovať vo vlastnom podniku?
Túžite založiť vlastnú spoločnosť?
Pomôžeme Vám vyhnúť sa všetkým nástrahám, ktoré realitný trh aj samotné podnikanie prináša. Všetkým sme si zdĺhavo prešli. Vy to absolvovať nemusíte!

Pre Vás ako budúceho majiteľa realitnej kancelárie s výhodami veľkej stabilnej firmy bude štart výrazne jednoduchší a rýchlejší. Vďaka nášmu tímu a prepracovanému know-how budete mať za niekoľko týždňov funkčnú kanceláriu schopnú kvalitne naberať aj predávať nehnuteľnosti a zaisťovať komplexné služby pre svojich klientov. Vy však nemusíte obetovať dlhé roky svojho života budovaniu a získavaniu skúseností – fungujete ihneď. Skrátka, na prvý pohľad je to jednoduché – dobrý nápad, rýchla príprava, kvalitný tím a rozbehnutie bez zaváhania. Hlavné je však naše kvalitné know-how.

História vzniku siete EUROPA realitná kancelária siaha do roku 1997. Máme úspešný realitný systém aj pre majiteľov pobočiek bez ich predchádzajúcich skúseností v realitnom biznise, ktorý je uznávaný a rešpektovaný spokojnými klientmi.
Dohodnite si schôdzku ešte dnes!
Schôdzka bude nezáväzná a dôverná. Zistíte, či je pre vás EUROPA to pravé a či sme schopní vám pomôcť dosiahnuť vaše ciele. Či už začínate, alebo sa rozvíjate, EUROPA je obchodný partner, na ktorého sa môžete spoľahnúť. Napíšte nám na [email protected] a my Vás budeme kontaktovať späť pre dohodnutie informačného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

reality

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

A

Počet rokov praxe

3

Požadujeme od Vás:
skúsenosti a úspech vo Vašom doterajšom podnikaní - skúsenosti v realitách nie sú podmienkou,
vlastné finančné zdroje na počiatočnú investíciu a rozbeh vlastnej firmy cca 20.000,-€,
obchodníckeho ducha,
schopnosť viesť menší kolektív cca 3-10 osôb,
serióznosť,
ochotu učiť sa novým veciam a postupom,
osobnú zanietenosť pre Vaše nové podnikanie v realitách,
časovú flexibilitu, schopnosť venovať sa Vašej realitnej kancelárii naplno

Realitná kancelária EUROPA je silnou spoločnosťou pôsobiacou na trhu už od roku 1998. V Slovenskej a Českej republike má v súčasnosti 45 pobočiek a patrí medzi kvalitatívnych lídrov na trhu sprostredkovania obchodu s nehnuteľnosťami. Do svojho tímu neustále hľadáme serióznych, pracovitých a motivovaných kolegov na dlhodobú spoluprácu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2098579  Dátum zverejnenia: 28.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 99999 EUR/mesiac