Realitný maklér, fix + % z predaja, firemné auto. Pridajte sa k nášmu úspešnému tímu!

EUROPA - realitná kancelária

Miesto práce
Kutlíkova 17, 852 50 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj, organizovanie obhliadok, odovzdanie nehnuteľnosti do užívania
novému majiteľovi.
- aktívne vyhľadávanie klientov v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností
- obhliadky nehnuteľností a ich foto dokumentácia
- nadväzovanie kontaktov s klientmi a komunikácia počas celej realizácie obchodného prípadu
- marketing a obhliadky nehnuteľností
- aktívne riadenie portfólia nehnuteľností
- monitorovanie vývoja trhu nehnuteľnosti
- spolupráca s katastrálnymi úradmi
- práca s databázou nehnuteľností
- spolupráca s realitnými kanceláriami

Práca v realitách je zaujímavá a dynamická s možnosťou vysokého príjmu. Máte šancu uspieť, ak ste aktívny, kreatívny, viete sa presadiť a komunikovať s ľuďmi.
Pracovná doba – denne do 13.00 hod. v kancelárii, poobedňajšia a večerná činnosť na obhliadkach nehnuteľností.

Ponúkame:
* fixný plat + percentá z predaja
* príspevok na začatie vo vašej maklérskej kariére
* pravidelné vyplácanie odmien maklérom
* individuálny kariérny rast s možnosťou podieľať sa na riadení tímu a následne príležitosť viesť novú realitnú kanceláriu
* kontinuálne a komplexné vzdelávanie realitných profesionálov v Business Academy EUROPA, PRE MAKLÉROV BEZ PRAXE prvé intenzívne zaškolenie ideálne pre tých, čo začínajú a chcú byť
úspešní
* pri nástupe firemný telefón, PC, fotoaparát, vizitky, pracovné miesto v kancelárii
* firemné auto (aj na súkromné účely) po splnení požadovaných obratov
* príjemné pracovné priestory, technické vybavenie a všetky ostatné náklady pre Vašu realitnú činnosť vrátane kompletnej marketingovej podpory hradí naša spoločnosť
* úvodné praktické zaškolenie pod dohľadom skúseného kolegu, ktorý Vám pomôže rozbehnúť vašu úspešnú kariéru
* vybudovaný interný systém: klient-maklér-kancelária-notár-kataster
* vlastný a jedinečný software na management Vašich ponúk, dopytov a klientskej databázy
* zaujímavé finančné a nefinančné motivačné benefity pre spokojných maklérov

Ak Vás ponuka práce zaujala a chcete sa stať súčasťou nášho tímu, zašlite profesný životopis s fotografiou na adresu [email protected] a my Vás pozveme na pracovný pohovor.

Teší sa na Vás tím EUROPA realitná kancelária
www.rkeuropa.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nehnuteľnosti

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyslovene nutná je predchádzajúca prax v predaji (v podstate čohokoľvek), resp.v sprostredkovaní služieb a
predaja produktov.
Nutná je znalosť bežných kancelárskych aplikácií a ovládanie PC.

Naše požiadavky na Vás:
* obchodný duch schopnosť nehnuteľnosť predať, nie len predávať, resp.ponúkať na predaj
* dochvíľnosť, dodržiavanie termínov stretnutí s klientmi a termíny obhliadok
* časová flexibilita obhliadky s klientmi niekedy aj cez víkendy a sviatky
* dodržiavanie etiky spoločnosti, seriózny prístup k obchodným prípadom, zmysel pre zodpovednosť
* príjemné a ústretové vystupovanie
* ochotu učiť sa novým veciam
* komunikatívnosť a kreativita

Realitná kancelária EUROPA je silnou spoločnosťou pôsobiacou na trhu už od roku 1998. V Slovenskej a Českej republike má v súčasnosti 45 pobočiek a patrí medzi kvalitatívnych lídrov na trhu sprostredkovania obchodu s nehnuteľnosťami. Do svojho tímu neustále hľadáme serióznych, pracovitých a motivovaných kolegov na dlhodobú spoluprácu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1945496  Dátum zverejnenia: 2.12.2014