Obchodný manažér

EUROPA - realitná kancelária

Miesto práce
Poštová 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
40000 EUR/rok, Fix + % z realizovaných obchodných prípadov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou úlohou bude rozvoj podnikateľskej siete realitných kancelárií v rámci celej Slovenskej republiky.
- aktívne vyhľadávanie a získavanie nových obchodných partnerov
- aktívna telefonická, písomná a osobná komunikácia s existujúcimi ako aj potenciálnymi obchodnými partnermi
- analýza lokálneho realitného trhu
- vedenie kompletného obchodného prípadu - od vyhľadania nového obchodného partnera až po uzavretie zmluvného vzťahu
- príprava a realizácia kompletných podkladov na obchodné rokovania
- plánovanie a vedenie obchodných rokovaní
- samostatné vypracovanie obchodných a cenových ponúk
- tvorba a dodržiavanie osobného obchodného plánu

Ak chcete uplatniť svoj obchodný talent a realizovať sa v oblasti predaja, veríte si a ste zdatný v obchodnej komunikácii a obchodovanie Vás baví, tak hľadáme práve Vás

- garancia exkluzívneho predaja v regióne
- jedinečný systém zaškolenia,
- vzdelávacie a motivačné programy,
- motivačné finančné ohodnotenie v závislosti na pracovných výsledkoch,
- práca pre prestížnu medzinárodnú spoločnosť,
- osobnostný a kariérny rast,
- mobilný telefón,
- osobný automobil

Spolu s Vašim profesným životopisom zasielajte aj motivačný list a aktuálnu fotografiu. Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax v oblasti obchodu, prax v realitnom trhu je výhodou
- proaktívny prístup, vysoké pracovné nasadenie, vytrvalosť a samostatnosť
- veľmi dobré prezentačné a komunikačné zručnosti
- silná orientácia na cieľ
- pozitívne myslenie
- schopnosť a ochota učiť sa nové veci
- príjemné profesionálne vystupovanie

Realitná kancelária EUROPA je silnou spoločnosťou pôsobiacou na trhu už od roku 1998. V Slovenskej a Českej republike má v súčasnosti 45 pobočiek a patrí medzi kvalitatívnych lídrov na trhu sprostredkovania obchodu s nehnuteľnosťami. Do svojho tímu neustále hľadáme serióznych, pracovitých a motivovaných kolegov na dlhodobú spoluprácu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1795695  Dátum zverejnenia: 9.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40000 EUR/rok, Fix + % z realizovaných obchodných prípadov