Realitný maklér/ maklérka

EUROPA - realitná kancelária

Miesto práce
Hlavná 51, Stupava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
progresívne odmeňoanie v závislosti od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*náš najlepší maklér zarába 3.200,-€/mesiac netto.

Pridajte sa !

*flexibilná pracovná doba, ľudský a seriózny prístup, pochopenie a podpora pri rozdeľovaní Vášho času

Ponúkame:
*prácu na živnosť – progresívne odmeňovanie na základe dosiahnutých výsledkov pre makléra zo samostatných obchodných prípadov
*pravidelné školenia, priestory kancelárie a všetky ostatné náklady pre Vašu realitnú činnosť, vrátane kompletného marketingu, hradí naša spoločnosť
*pri nástupe firemný telefón, fotoaparát, vizitky, miesto v kancelárii, počítač
*firemné auto (aj na súkromné účely) po splnení požadovaných obratov
*zázemie serióznej firmy, výborný kolektív rešpektovanej realitnej kancelárie so 14 ročnou korektnou minulosťou a množstvom spokojných klientov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaj produktov a služieb

Výhodou pre uchádzača je vlastný automobil.
Vyslovene nutná je predchádzajúca prax v predaji (v podstate čohokoľvek), resp.v sprostredkovaní služieb a predaja produktov. Nutná je znalosť bežných kancelárskych aplikácií a ovládanie PC.

Naše požiadavky na Vás:
*obchodný duch - schopnosť nehnuteľnosť predať, nie len predávať, resp.ponúkať na predaj
*dochvíľnosť, dodržiavanie termínov stretnutí s klientmi a termíny obhliadok
*časová flexibilita - obhliadky s klientmi niekedy aj cez víkendy a sviatky
*dodržiavanie etiky spoločnosti, seriózny prístup k obchodným prípadom, zmysel pre zodpovednosť

Realitná kancelária EUROPA je silnou spoločnosťou pôsobiacou na trhu už od roku 1998. V Slovenskej a Českej republike má v súčasnosti 45 pobočiek a patrí medzi kvalitatívnych lídrov na trhu sprostredkovania obchodu s nehnuteľnosťami. Do svojho tímu neustále hľadáme serióznych, pracovitých a motivovaných kolegov na dlhodobú spoluprácu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1709925  Dátum zverejnenia: 7.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: progresívne odmeňoanie v závislosti od výkonu