Predajca jazdených vozidiel

EUROMOTOR, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Plat bude spresnený vybraným uchádzačom pri osob. pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkup a predaj jazdených vozidiel
- zabezpečenie dokonalej informovanosti zákazníka
- identifikovanie potrieb klienta
- zabezpečovať skúšobnú jazdu
- ponuka financovania a poistenia vozidiel

- dlhodobá perspektíva v stabilnej spoločnosti s dynamickým rastom,
- príjemné pracovné prostredie v mladom kolektíve
- zaujímavé ohodnotenie

Záujemcov prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu spolu s motivačným listom na e-mailovú ( [email protected] ) alebo poštovú adresu ( EUROMOTOR spol. s r.o., Čerešňová 8A, 974 05 Banská Bystrica ).
Na výberové stretnutie pozveme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a poslali svoj životopis podľa definovaných podmienok. Vybraných kandidátov budeme pozývať na stretnutie telefonicky. Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax na obdobnej obchodnej pozícii je vítaná,
- vysoká angažovanosť v práci,
- prirodzená schopnosť komunikácie,
- prezentačné a organizačné schopnosti,
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť,
- čestnosť, etika, zvládanie stresu a kreatívne myslenie

Spoločnosť EUROMOTOR spol. s r.o. bola založená v roku 1992.
Pôsobí na trhu ako autorizovaný predajca vozidiel značiek FORD, ŠKODA, VOLVO, RENAULT a DACIA a rovnako poskytuje servis pre jednotlivé značky.
Patrí medzi prvých predajcov automobilov, ktorý pôsobí na území Slovenskej republiky.
Spoločnosť sa stala silným a neprehliadnuteľným bodom na dealerskej a podnikateľskej mape Banskej Bystrice a určite aj regiónu Stredného Slovenska.

Spoločnosť EUROMOTOR poskytuje klientom komplexný balík služieb „pod jednou strechou“ :

- predaj a servis vozidiel
- predaj a sprostredkovanie finančných produktov a poistenia
- kompletné riešenie poistných udalostí
- predaj autodoplnkov, príslušenstva a náhradných dielov
- kompletné klampiarske a lakovnícke práce

Kladieme dôraz na kvalitnú a profesionálnu starostlivosť o našich potenciálnych i stálych zákazníkov.
Pridajte sa k nášmu tímu, ktorého víziou je DYNAMIKA, POZITÍVNE MYSLENIE a EFEKTIVITA.
Snažíme sa byť vynikajúcim zamestnávateľom, poskytujúcim mimoriadne podmienky na prácu, poskytovať najlepšie služby pre zákazníkov a pracovať s najlepšou efektivitou.
www.euromotor.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 441028  Dátum zverejnenia: 5.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat bude spresnený vybraným uchádzačom pri osob. pohovore