Vedúci predaja vozidiel / Predajca vozidiel

EUROMOTOR, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Plat bude upresnený pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zaisťovať spokojnosť zákazníkov
- Vyčerpať potenciál trhu v oblasti obchodných služieb
- Viesť podriadených k zákaznícky orientovanému mysleniu a jednaniu
- Využívať kontakty so zákazníkmi v obchodných službách i k servisu vozidiel
- Prispôsobovať vnútornú organizáciu obchodného oddelenia potrebám zákazníkov
- Dbať na dodržiavanie platných smerníc a plnení aktuálnych úloh k zaisteniu
konurencieschopnosti
- Dosiahnuť plánované tržby
- Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- Zabezpečenie dokonalej informovanosti zákazníka o produktovej škále
- Predaj vozidiel koncovým klientom v autosalóne
- Vypracovanie ponuky financovania vozidiel

- zaujímavé ohodnotenie
- možnosť zamestnania v spoločnosti s dlhodobou perspektívou
- príjemné pracovné prostredie

Všetky ďalšie informácie budú zodpovedané pozvaným kandidátom osobne pri pohovore.

Na výberové stretnutie pozveme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a poslali svoj životopis podľa definovaných podmienok. Vybraných uchádzačov budeme pozývať na stretnutie telefonicky resp. mailom

Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Komunikačné a organizačné schopnosti
- Zodpovednosť, spoľahlivosť, angažovanosť
- Čestnosť a etika
- Pružnosť
- Minimálne 3 - ročná prax na obchodnej pozícii resp.
riadiacej pozícii vítaná

Spoločnosť EUROMOTOR spol. s r.o. bola založená v roku 1992.
Pôsobí na trhu ako autorizovaný predajca vozidiel značiek FORD, ŠKODA, VOLVO, RENAULT a DACIA a rovnako poskytuje servis pre jednotlivé značky.
Patrí medzi prvých predajcov automobilov, ktorý pôsobí na území Slovenskej republiky.
Spoločnosť sa stala silným a neprehliadnuteľným bodom na dealerskej a podnikateľskej mape Banskej Bystrice a určite aj regiónu Stredného Slovenska.

Spoločnosť EUROMOTOR poskytuje klientom komplexný balík služieb „pod jednou strechou“ :

- predaj a servis vozidiel
- výkup a predaj jazdených vozidiel
- predaj a sprostredkovanie finančných produktov a poistenia
- kompletné riešenie poistných udalostí
- predaj autodoplnkov, príslušenstva a náhradných dielov
- kompletné klampiarske a lakovnícke práce

Kladieme dôraz na kvalitnú a profesionálnu starostlivosť o našich potenciálnych i stálych zákazníkov.
Pridajte sa k nášmu tímu, ktorého víziou je DYNAMIKA, POZITÍVNE MYSLENIE a EFEKTIVITA.
Snažíme sa byť vynikajúcim zamestnávateľom, poskytujúcim mimoriadne podmienky na prácu, poskytovať najlepšie služby pre zákazníkov a pracovať s najlepšou efektivitou.
www.euromotor.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2766821  Dátum zverejnenia: 14.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat bude upresnený pri osobnom pohovore