Obchodný zástupca

Euromilk a.s.

Miesto práce
Bratislavská 41, Veľký Meder
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR základná mzda + 300 EUR pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•starostlivosť a podpora o existujúcich ako aj nových zákazníkov na profesionálne úrovni
• aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
• príprava cenových ponúk, zmlúv, zostavovanie obchodných podmienok pre potenciálnych zákazníkov,
• príprava prezentácií spoločnosti, vypracovanie cenových ponúk,
• nadväzovanie, budovanie a rozvíjanie obchodných vzťahov so zákazníkmi

práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady
profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
dlhodobá pracovná perspektíva
možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti obchodu

Počet rokov praxe

2

vynikajúce komunikačné zručnosti
reprezentatívne vystupovanie
dynamické pracovné nasadenie
tímová spolupráca
samostatnosť a zodpovednosť

-Spoločnosť EUROMILK a.s. bola založená v roku 1964 a v roku 2001 sa stala akciovou spoločnosťou. Od svojho vzniku až doteraz stavia na dlhodobej tradícií poľnohospodárskej produkcie južného Slovenska – v srdci Žitného Ostrova. Spoločnosť sa zaoberá spracovaním surového kravského mlieka, výrobou a distribúciou mliečnych produktov. Výrobná štruktúra je úzko špecializovaná na trvanlivé mlieko, smotanu, maslo, tvaroch, kyslomliečne výrobky a sušené mliečne pudingy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3153436  Dátum zverejnenia: 6.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR základná mzda + 300 EUR pohyblivá zložka