Majster výroby

Euromilk a.s.

Miesto práce
Bratislavská 41, 93215 Veľký Meder, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi a zodpovedá za proces výroby na výrobných strediskách a prácu organizuje tak, aby bola zabezpečená čo najvyššia bezpečnosť, kvalita, efektívnosť a produktivita práce

Práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas.
Mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady.
Profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie.
Stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ.
Dlhodobá pracovná perspektíva.
Možnosť kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo - hygiena potravín, technológ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

-Spoločnosť EUROMILK a.s. bola založená v roku 1964 a v roku 2001 sa stala akciovou spoločnosťou. Od svojho vzniku až doteraz stavia na dlhodobej tradícií poľnohospodárskej produkcie južného Slovenska – v srdci Žitného Ostrova. Spoločnosť sa zaoberá spracovaním surového kravského mlieka, výrobou a distribúciou mliečnych produktov. Výrobná štruktúra je úzko špecializovaná na trvanlivé mlieko, smotanu, maslo, tvaroch, kyslomliečne výrobky a sušené mliečne pudingy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2989205  Dátum zverejnenia: 28.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou