Zámečník / svářeč

EUROM, s.r.o.

Místo práce
Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

EUROM, s.r.o. do svého týmu hledá zámečníka/svářeče pro výrobu svařenců nástaveb nákladních vozů, cisteren a součástí podle výkresové dokumentace.

Požadujeme:

  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • schopnost improvizace při výrobě celků nástaveb
  • znalost čtení výkresů
  • znalost svařování MIG (CO2), nerez
  • sestavení svařence od začátku do konce
  • znalost TIG výhodou
  • uznáváme také osvědčení dle národní soustavy kvalifikací

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci u solidní, zahraniční společnosti
  • zajímavou práci na automobilní technice
  • pracovní poměr je sjednán na dobu určitou s prodloužením a následně na dobu neurčitou
  • odpovídající ohodnocení s možnými dalšími odměnami podle výkonu
  • práci v dobrém kolektivu
  • profesní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • firemní pracovní oděv a obuv
  • praní oděvů
  • čisté a moderní pracovní prostředí s podlahovým vytápěním v hale

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2976869  Dátum zverejnenia: 16.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.