Finančný manažér

EUROLIVE plus, s.r.o.

okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Žilina, okres Považská Bystrica, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca manažéra, budovannie a riadenie tímu
- aktívna komunikácia s klientami
- poskytovanie koučingu novým obchodníkom pri rozvoji ich obchodných aktivít
- zodpovednosť za dosahovanie stanovených výsledkov
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- zabezpečovanie kvalitného servisu pre klientov

spresnené na osobnom pohovore

Pokiaľ máte ambície uplatniť sa v oblasti finančníctva, ste orientovaný na výsledky, rád pracujete s ľuďmi, táto pozícia je práve pre Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poisťovníctvo, maklérstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Prekonávanie prekážok
Orientácia na zákazníka
Byť prirodzenou autoritou
Flexibilta a schopnosť nachádzať riešenia
Dobrá úroveň komunikácie , ochota pomáhať a pracovať samostatne.

Tieto vlastnosti sú dobrým predpokladom na úspešný štart na uvedenej pozícii.

Naša spoločnosť:
Sme spoločnosť s dlhodobými skúsenosťami od roku 2007 v oblasti finančného sprostredkovania. Našimi partnermi sú popredné medzinárodné a finančne stabilné spoločnosti. Našu spoločnosť tvoria skúsení ľudia, ktorí sú oddaní cieľu byť najlepšími s poslaním meniť životy iných ľudí k lepšiemu.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2078356  Dátum zverejnenia: 9.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: provízia