Conference Organizer - Hotel NH Bratislava Gate One **** - Náborový bonus 1000 EUR

EUROHOTEL a.s.

Miesto práce
Ambrušova 7, Ružinov
Termín nástupu
ihneď alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu Conference Organizer.

Hľadáme človeka so skúsenosťami a praxou z prostredia 4* hotela, ktorý doplní náš tím v snahe poskytovať našim hosťom služby na najvyššej úrovni. Je komunikatívny a má výborné organizačné schopnosti. Hľadáme človeka s pozitívnym myslením, ktorý má rád dynamické prostredie a hľadá možnosti na aktívne riešenie výziev. Ktorý má chuť sa kariérne a profesne posunúť.

Čo všetko vás čaká?

• Spracovanie požiadaviek klientov prichádzajúcich cez rôzne zdroje (mailové, telefonické, alebo osobné stretnutia) s dodržiavaním aktuálnych pravidiel cenovej politiky a štandardov hotelovej siete
• Práca s rezervačným systémom TMS:
- kontrola dostupnosti, príprava cenovej ponuky, rezervácia izieb
- vypracovanie písomných náležitostí súvisiacich s potvrdením rezervácie (dohoda o poskytnutí služby, zaslanie zálohovej faktúry)
- príprava podrobného rozpisu podujatí ako podklad pre ostatné oddelenia hotela
- po skončení podujatia kontrola a príprava vyúčtovania, jeho následné zaslanie klientovi na schválenie, vyhodnotenie priebehu podujatia
- kontrola opcií, a pod.
• Zabezpečenie prehliadky hotelových priestorov – konferenčné sály, izby, verejné priestory, poskytovanie informácií o službách hotela
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami hotela, prípadne s externými dodávateľmi s cieľom naplnenia požiadavky klienta
• Účasť na pravidelných týždenných poradách - poskytovanie detailných informácii ohľadom potvrdených akcií, v prípade zmien okamžité informovanie a konzultácia s dotknutými oddeleniami
• Starostlivosť o klienta počas podujatia
• Plné porozumie budgetu, revenue plánom a akčným plánom predaja eventov
• Aktívna komunikácia v anglickom jazyku slovom aj písmom
• Rozvoj profesného a kariérneho rastu v prostredí medzinárodnej spoločnosti

• náborový bonus 1000 EUR pri min. 2 ročnej skúsenosti z prostredia 4* a/alebo 5* hotela - vyplatený po uplynutí skúšobnej doby
• skvelá príležitosť pre kariérny a profesionálny rast v prostredí medzinárodnej spoločnosti
• neustály rozvoj a atraktívny školiaci program organizovaný celosieťovo vrámci NH Hotel Group
• stabilné zamestnanie a príjemný kolektív s ochotou pomáhať
• prácu našich zamestnancov si vážime - mzdu posielame pravidelne a načas
• bezplatné stravovanie zabezpečené priamo v hoteli
• pitný režim, káva, čaj
• 30% zľava na konzumáciu v hoteli
• zamestnanecké zľavy a ceny u našich obchodných partnerov
• bezplatné parkovanie priamo pri hoteli
• jazykové kurzy

Chceme, aby ste mali aj dovolenku čo najpríjemnejšiu :
• Zamestnanecká cena ubytovania (pre 2 osoby vrátane raňajok) v hoteloch siete NH Hotel Group
• Zamestnanecká zvýhodnená cena v hoteloch FPD Group
• Možnosť ubytovania zdarma na 1 noc pre 2 osoby v NH Bratislava Gate One 2x ročne

Dbáme na vaše zdravie a pohodu :
• 50% zľava na thajské masáže v hoteli
• Fitness – vstup do nášho fitness zdarma
• Multisport karta

Sme za každú zábavu:
• Spoločná oslava narodenín, STAR mesiaca, SUPER STAR roka - s finančným ohodnotením
• Chodíme na pravidelné teambuildingy ( napr. bowling, husacina, športový deň, Letná párty, Mikuláš pre deti zamestnancov...)

V prípade, že spĺňate požiadavky pracovného miesta, zašlite svoj životopis s fotografiou a motivačným listom na kontaktný email.

Ceníme si Váš záujem a dovoľujeme si kontaktovať len kandidátov, ktorých profil spĺňa požiadavky pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vyžadujeme prax v hotelierstve, ideálne na obdobnej pozícii.

Počet rokov praxe

2

• Silná orientácia na zákazníka
• Komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
• Príjemné a reprezentatívne vystupovanie
• Organizačné schopnosti, zodpovednosť a zmysel pre detail a poriadok
• Proaktívny prístup k práci
• Sebamotivovaný a zodpovedný spôsob práce
• Velmi dobrý time management
• Tímový hráč, ktorý dokáže pracovať aj samostatne

NH BRATISLAVA GATE ONE **** patrí do medzinárodnej hotelovej siete NH Hotel Group s vyše 400 hotelmi v 28 krajinách. Je to jedna z najrýchlejšie sa rozvíjajúcej hotelovej spoločnosti v súčasnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4500080  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac