Kuchár - studená kuchyňa - príprava jedál studenej kuchyne pre banket ako aj a´la Carte - Hotel NH Gate One ****

EUROHOTEL a.s.

Miesto práce
Ambrušova 7, 821 04 Bratislava, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jedál studenej kuchyne pre banket ako aj a´la Carte
- plná zodpovednosť za prípravu a servírovanie podľa štandardov NH
- spoluzodpovednosť za správne uskladnenie a efektívnu spotrebu v súlade s predpismi NH
- dodržiavanie hygienických štandardov a postupov podľa HACCP

- práca v modernej hotelovej kuchyni
- oficiálny plat
- zamestnanecká strava
- pracovné oblečenie a jeho čistenie
- školenia

V prípade, že spĺňate požiadavky pracovného miesta, zašlite svoj životopis na kontaktný email.

Ďakujeme za prejavený záujem o pracovné miesto v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- odborná prax min 2 roky
- orientácia na zákazníka a služby
- príjemné vystupovanie, ústretový prístup, komunikatívnosť
- zmysel pre poriadok, odborné zručnosti a zodpovednosť
- flexibilita a odolnosť voči stresu
- vysoké pracovné nasadenie

NH BRATISLAVA GATE ONE **** patrí do medzinárodnej hotelovej siete NH Hotel Group s vyše 400 hotelmi v 28 krajinách. Je to jedna z najrýchlejšie sa rozvíjajúcej hotelovej spoločnosti v súčasnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1862412  Dátum zverejnenia: 13.8.2015