Reagujte bez životopisu

Pracuj v príjemnom prostredí a užívaj si zároveň prácu. Hľadáme čašníčku/barmanku do našej kaviarne Madison Coffee.

EUROGASTROP, s.r.o.

Miesto práce
Armádneho generála Svobodu, Prešov
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ motivačný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v kaviarni Madison Coffee v OC Eperia Prešov na pozíciu čašníčka-barmanka. Pracuje sa krátky dlhý týždeň.

Staň sa súčasťou nášho mladého tímu v príjemnej kaviarni s nádychom Talianska.

Náplňou práce bude:

-obsluha zákazníkov a zabezpečenie ich spokojnosti

-príprava a servírovanie nápojov a dezertov

-práca s pokladňou

-udržiavanie čistoty na pracovisku a dodržiavanie hygienických predpisov

Práca v dlhoročnej stabilnej firme na TPP.

Motivujúce finančné ohodnotenie za vykonanú prácu plus zamestnanecké benefity, viac na osobnom pohovore.

Informácie o výberovom konaní

Pošlite nám svoj životopis a staňte sa súčasťou nášho tímu!
email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti s prácou v kaviarni podmienkou

Príjemný prístup k zákazníkom, schopnosť pracovať v tíme.

Flexibilita a ochota učiť sa nové veci.

Zodpovednosť a serióznosť.

Spoločnosť sa zaoberá predajom a servisom gastro zariadení do barov, reštaurácií ( umývačky, vyrobníky ľadu, kávovary, sporáky, chladničky atď ), predajom skla a porcelánu pre gastronomické prevádzky.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4785889  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac