Špeditér - obchodník

CARGOSAL s.r.o.

Miesto práce
Údolná 13, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkmi
- uzatváranie obchodov
- plánovanie prepráv na základe požiadaviek klientov
- vystavovanie objednávok prepravným firmám
- udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
- práca z databázami
- vypracovanie cenových ponúk

rodinný štýl firmy
motivačné ohodnotenie
samostatnosť v rozhodovaní
teambuildingy
školenia

Prepravujeme pre našich zákazníkov produkty po celej Európe.
Hľadáme len najlepších špeditérov - obchodníkov! Ak ním ešte nie ste, musíte mať ochotu sa ním stať!
Ponúkame ťažké, stresujúce povolanie. Ak uspejete, čaká Vás práca v úspešnej a rastúcej firme, ktorá slúži prevažne zákazníkom zo západnej Európy, s možnosťou kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžadujeme ovládanie 1 jazyka okrem materinského, ďalšie jazyky sú výhodou, logické myslenie, prácu s PC, komunikatívnosť, samostatnosť, lojalitu a profesionalitu.

Spoločnosť CARGOSAL s.r.o. ( ex EUROFRIGO) je moderná a flexibilná dopravná spoločnosť so sídlom v Bratislave. V roku 2023 sme sa rozhodli ponúknuť našim zákazníkom komplexnejšie služby a viac personalizovaný prístup k ich požiadavkám. V dôsledku toho sme do nášho portfólia prepravných služieb pridali námornú a leteckú dopravu.

Naším poslaním je poskytovať výnimočné prepravné služby, ktoré spĺňajú jedinečné potreby každého zákazníka.

Našou víziou v spoločnosti CARGOSAL je byť popredným poskytovateľom dopravných riešení, uznávaným pre náš záväzok k dokonalosti, personalizovaný prístup a inovatívne stratégie.

Naše základné hodnoty v spoločnosti CARGOSAL sú integrita, inovácia, spoľahlivosť, udržateľnosť a tímová práca.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2439686  Dátum zverejnenia: 8.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou