Junior Controller for Eurofins NSC CEE

Eurofins NSC Central and Eastern Europe s.r.o.

Miesto práce
Komjatická 73, 940 02 Nové Zámky
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceli by ste sa stať súčasťou medzinárodného tímu podporujúceho naše spoločnosti v strednej a východnej Európe ? Vytvárať efektívnou prácou hodnotný prínos pre spoločnosť a našich zákaznikov?

O Vašej práci:
Budete zodpovedný za úlohy súvisiace s vymáhaním pohľadávok a reportingom pre skupiny spoločnosti, ktoré Eurofins NSC CEE podporuje.

Vaše hlavné úlohy budú:
• Vymáhanie pohľadávok – monitorovanie pohľadávok, kontakt s klientom, upomienky, spolupráca s externými firmami na vymáhanie pohľadávok, optimalizácia interných procesov v danej oblasti
• Práca s reportingom v rámci regiónu Central and Eastern Europe ( ďalej len CEE) spoločnosti Eurofins
• Príprava analýz nákladov a výkonov pre potreby lokálneho (SR) a skupinového (CEE) manažmentu
• Spolupráca na príprave budgetu a forecastu v rámci CEE
• Implementácia skupinových interných predpisov

Ponúkame Vám:
Dobré pracovné prostredie s neformálnou komunikáciou a prácou na vysokej odbornej úrovni. Ponúkame dobre fungujúce pracovisko. Stanete sa súčasťou dynamickej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je popredným dodávateľom laboratórnych služieb.

Informácie o výberovom konaní

Nástup možný aj v inom termíne podľa dohody.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.1.2017 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

economy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešne ste dokončili svoje štúdium v oblasti ekonómie a máte záujem na získanie prvých pracovných skúsenosti v oblasti financií?

Naviac ste:
• Proaktívny a sebamotivovaný, schopný pracovať samostatne ale s aktívnym prístupom k tímu
• Vnímavá osobnosť s dobrými komunikačnými zručnosťami a záujmom o získanie prvých skúseností
v oblasti účtovníctva a kontrolingu
• Obchodne a zákaznícky orientovaný
• Vysokomotivovaný na dokončenie akcie včas a komplexným spôsobom
• Pripravený na dynamické prostredie
• S veľmi dobrými zručnosťami IT , hlavne Excel
• Plynule komunikujete v angličtine
Potešte nás - Napíšte nám.

S viac ako 18.000 zamestnancami v 200 laboratóriách v 30 krajinách, Eurofins holding je svetový líder v oblasti testovania potravín a farmaceutických výrobkov. Je tiež číslo jedna na svete v odbore - laboratórne služby v oblasti životného prostredia, a jeden z lídrov na globálnom trhu v agroscience, genomike a centrálnych laboratórnych službách.
Pre viac informácií pozri www.eurofins.com

Komjatická 73
940 02 Nové Zámky

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Trangelová
Tel.: 0905470300
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2818594   Dátum zverejnenia: 19.11.2016