Junior Software Developer

Eurofins NSC Central and Eastern Europe s.r.o.

Miesto práce
Komjatická 73, Nové Zámky
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dodávať riešenia samostatne a tiež spoločne s tímom (vrátane návrhu, kódu, testu, dokumentácie)
• Vytvárať a udržiavať úroveň technickej a prevádzkovej dokumentácie, ktorá popisuje programový kód, logiku ,zmeny a opravy pridelených funkcií
• Sledovať a podporovať rozvoj postupov, politiky a procedúr, za účelom ľahkej implementácie eLIMS funkcií do regionálnych dcérskych spoločností
• Zabezpečovať nadväznosť riešenia akýchkoľvek problémov, ktoré sú v kompetencii tímu pod vedením Team leadera a to pravidelne na dennej báze podla aktuálnych požiadaviek

Byť súčasťou medzinárodnej rýchlo rastúcej spoločnosti
• Možnosť cestovať v regióne a v Európe
• Pracovné príležitosti v Európe alebo vo svete

Prosíme zaslať Váš životopis , motivačný list a mzdové požiadavky na adresu: recruitment@eurofins.sk v anglickom jazyku a v kópii na adresu cez portál profesie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2016 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, oblasť vývoja softvéru - viac info viď "Osobné predpoklady a zručnosti"

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Český jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - programátor

.NET - expert
C# - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

1. Vzdelanie:
• BE alebo ekvivalent v oblasti informačných technológií vo vývoji osnov softvéru
• BE alebo ekvivalent v IT porovnateľných oblastiach vývoja osnov softvéru

2. Pracovné skúsenosti:
Je nutné:
. Background in Object-Oriented design, programming, and frameworks is required. Working knowledge of .NET 3.5 or later , C#.NET
• 1+ rokov praxe v oblasti vývoja softvéru - software development/engineering je výhodou
• Pracovné skúsenosti a prax v test-driven development je výhodou

3. Požiadavka znalosti jazykov:
• angličtina - plynule je nutná požiadavka
• slovenčina, čeština, polština, maďarčina či iné jazyky Východnej Európy sú výhodou

Osobný profil:
• Schopnosť a ochota pracovať v medzinárodnom prostredí
• Dychtivý sa učiť a neustále rozvíjať osobné a technické schopnosti
• Self-organizovaný

S viac ako 18.000 zamestnancami v 200 laboratóriách v 30 krajinách, Eurofins holding je svetový líder v oblasti testovania potravín a farmaceutických výrobkov. Je tiež číslo jedna na svete v odbore - laboratórne služby v oblasti životného prostredia, a jeden z lídrov na globálnom trhu v agroscience, genomike a centrálnych laboratórnych službách.
Pre viac informácií pozri www.eurofins.com

Komjatická 73
940 02 Nové Zámky

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Trangelová
Tel.: 0905470300
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2808489   Dátum zverejnenia: 11.11.2016