Vedúca upratovačiek - sanity

EUROCOM Investment, s.r.o.

Miesto práce
Bešeňová 136, okres Ružomberok
Termín nástupu
február - marec 2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starať sa o bezproblémový chod strediska sanity, zodpovedať za hygienu a čistotu v pridelených priestorov areálu, zodpovedať za bezchybné výsledky hygieny podľa platnej legislatívy,
- kontrola a objednávanie čistiacich prostriedkov a hygienických potrieb, kontrolovať dodržiavanie dojednaných cien,
- viesť a organizovať pracovný kolektív
- práca aj cez víkendy a sviatky

Práca vo flexibilnom kolektíve v peknom prostredí aquaparku, možnosť zamestnaneckej stravy, množstvo zliav a výhod. Trvalý pracovný pomer. Neposkytujeme zamestnanecké ubytovanie.

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám životopis a žiadosť spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona o ochrane osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Stredoškolské vzdelanie, prax v odbore a skúsenosť s vedením kolektívu minimálne 1 rok, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, odolnosť voči stresu, znalosť AJ, PJ a RJ, vodičský preukaz, dobré organizačné schopnosti, schopnosť viesť a motivovať zamestnancov, prirodzená autorita, cieľavedomosť, dôslednosť, samostatnosť a pracovitosť.
Výhodou je trvalý pobyt v Ružomberku, Liptovskom Mikuláši a blízkom okolí, nakoľko neposkytujeme ubytovanie.

EUROCOM Investment, s.r.o. je prevádzkovateľom GINO PARADISE Bešeňová.
Pôsobí v oblasti cestovného ruchu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1992447  Dátum zverejnenia: 26.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou