Manažér hotela

EUROCOM & Co, s.r.o.

Miesto práce
HOTEL GINO PARK PALACE, Orlové 116, Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Organizovať prevádzku hotela po organizačnej, kvalitatívnej, odbornej a technickej stránke s cieľom jeho efektívneho fungovania, spokojnosti klientov a maximálneho zisku
• Pripravovať rozpočet hotela a monitorovať efektívne vynakladanie finančných prostriedkov s cieľom neprekročenia stanoveného rozpočtu vo všetkých oblastiach vrátané kapitálových a rozvojových investícií
• Podnecovať a prinášať návrhy na doplnenie a rozvoj produktov a služieb hotela a obchodno marketingových aktivít s cieľom dosiahnuť obsahové aj imidžové líderstvo na trhu
• Komunikovať a koordinovať komunikáciu so štátnymi a inými inštitúciami (hygiena, polícia, mestská polícia, IBP, ochranou životného prostredia, VPS, poisťovňou) s cieľom riešiť problémy vyplývajúce z prevádzky a poskytovať súčinnosť
• Kontrolovať dodržiavanie dohodnutých zmluvných podmienok a vzťahov s dodávateľmi
• Monitorovať a rozvíjať dodržiavanie vnútorných smerníc, pracovných postupov, manuálov a štandardov s cieľom efektívneho využívania zamestnancov
• Viesť pracovný tím a zodpovedať za organizovanie a riadenie ľudských zdrojov v súlade s platnými právnymi predpismi

Motivačný list so životopisom zasielajte na adresu druskova@ginoinvest.com. Ozveme sa len vybratým uchádzačom. Poskytujeme uytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Zodpovednosť, flexibilita, loajálnosť, bezúhonnosť.

Prenájom nehnuteľností, hotelové a reštauračné služby, fotovoltaické elektrárne, poľnohospodárstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Eurocom & Co.
Pribinova 18
81109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Drusková
Tel.: 0917998880
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1968236   Dátum zverejnenia: 19.11.2016