Logo EUROCOM & Co, s.r.o.

Pracovník údržby

EUROCOM & Co, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Gino Park Palace ****, Považská Bystrica-Orlové
Termín nástupu
asap
Od 900 EUR/mesiacod 900,00 eur do 1200 eur + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok – výška mzdy závisí od kvalifikácie a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budovy alebo zvereného objektu.
- Vykonávanie technických prác v interiéri/exteriéri.
- Pomocné práce v záhrade.
- Vykonávanie preventívnej údržby výrobných a technologických zariadení.
- Zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov.
- Asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení.
- Opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže.
- Ovládanie technických parametrov a špecifikácie používaných prístrojov a zariadení.
- Dodržiavanie interných smerníc a noriem a takisto rešpektovanie BOZP (bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci).
- Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov.
- Vykonávanie drobných stavebných úprav.

- zabezpečená strava
- priateľský kolektív
- príjemné prostredie
- sociálny program

Kontakt so životopisom zasielajte na: [email protected] alebo telefonicky na číslo
+421 918 99 80 01
Ozveme sa len vybraným uchádzačom, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, príjemné vystupovanie, lojálnosť, práca v kolektíve, flexibilita,

Po rozsiahlej rekonštrukcii v rokoch 2014-2016 sa kaštieľ Orlové zo 17.storočia stal sídlom Hotela Gino Park Palace****.
Našim cieľom je prinášať hosťom nezabudnuteľný zážitok v spojení s profesionálnou starostlivosťou našich zamestnancov. Priestory kaštieľa Orlové ponúkajú komfortné ubytovanie, reštauráciu s kaviarňou, rôzne salóniky, lobby bar s letnou terasou, wellness & fitness, kaplnku a rozľahlý historický park.
V roku 2022 získal Hotel Gino Park Palace**** 1.miesto a zároveň Zlaté ocenenie v kategórii Historic Hotel Wedding Experience Award 2022. Hotel Gino Park Palace**** sa stal prvým a jediným hotelom na Slovensku, ktorý bol uznaný európskou organizáciou a porazil širokú konkurenciu uznávaných historických hotelov v Európe.
Hotel Gino Park Palace**** sa nachádza v pokojnej časti Považskej Bystrice s názvom Orlové, len 2 minúty od zjazdu z diaľnice D1.
Spoločnosť EUROCOM & Co, s.r.o. je subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Drusková
Tel.: +421917998880
E-mail: poslať životopis
ID: 1968232  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac