Logo EUROCOC s.r.o.

Affiliate manager

EUROCOC s.r.o.

Zuckermandel, Staré Mesto, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 3 500 EUR/mesiacMesačná mzda sa skladá z fixnej a variabilnej čiastky. Finálna ponuka bude závisieť na skúsenostiach uchádzača a forme pracovného pomeru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako náš Affiliate Manager budeš zohrávať kľúčovú úlohu pri vytváraní, riadení a škálovaní nášho affiliate programu v Európe. Tvojou úlohou bude hľadať a identifikovať správne marketingové a predajné kanály, získavať nových partnerov a prichádzať so stratégiami, ktoré výrazne zvýšia počet objednávok prostredníctvom našej partnerskej siete.Budeš zodpovedný za získavanie nových, ako aj retenciu aktuálnych partnerov, aby si zabezpečil kontinuálny rast a úspech affiliate programu.Na rokovaniach (calloch) s potenciálnymi affiliate partnermi budeš hľadať to najlepšie nastavenie spolupráce.

Čo budeš robiť:

  • Prieskum trhu: Identifikovať a vyhodnocovať potenciálne marketingové/predajné kanály v rôznych európskych krajinách.
  • Vypracovanie stratégie: Vypracovať a zrealizovať komplexnú stratégiu na zvyšovanie počtu objednávok prostredníctvom affiliate marketing (napríklad promo kempane, špeciálne ponuky, atď.)
  • Onboarding partnerov: Neustále vyhľadávanie nových affiliate partnerov, ktorí sú v súlade s našou značkou a zákazníckou základňou. Nejde len o šírenie marketingových materiálov po rôznych kanáloch, ale aj o priamy predaj a onboarding potenciálnych partnerov.
  • Manažovanie partnerov: Slúžiť ako hlavný kontaktný bod pre partnerov, poskytovať im potrebnú podporu a budovať dobré a kvalitné vzťahy.
  • Analýza výkonnosti: Pravidelne analyzovať výsledky programu a podľa potreby reflektovať na situáciu tak, aby sme dosahovali stanovené ciele.
  • Poznatky o trhu: Udržovať si prehľad o trendoch na trhu a osvedčených postupoch affiliate marketingu, aby bol náš program konkurencieschopný a inovatívny.

Na základe našich poznatkov o trhu predpokladáme, že našou primárnou cieľovou skupinou budú registračné úrady, automobilové webové stránky, špecifické fora a časopisy, a tiež rôzne štátne inštitúcie, keďže COC je povinný dokument vyžadovaný zákonom pri registrácii vozidla.

Radšej sa svojich ľudí pýtame, čo je pre nich dôležité, než aby sme im poskytli len "menu-čko" firemných výhod. Každý je jedinečný, ide svojou vlastnou cestou a my sme tu na to, aby sme sa za svojich ľudí postavili. Výrazne však podporujeme rozvoj ľudí, záleží nám na kvalitne strávenom čase v office a rôznymi event-mi sa ho snažíme robiť ešte lepším. Naša firemná kultúra spája rodinnú atmosféru, no s orientáciou na výsledky v rýchlo rastúcej e-commerce firme. Neradi robíme veci len preto, že "sme ich tak robili aj predtým". Dbáme na to, aby procesy dávali zmysel, aby boli efektívne, a preto celá firma aktívne pracuje na ich neustálom zlepšovaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Obchod, Manažment, alebo príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

HubSpot - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

  • Bakalárske vzdelanie v oblasti marketingu, obchodnej administratívy, alebo v príbuznom odbore.
  • Minimálne 2 roky skúseností v oblasti affiliate marketingu, ideálne v e-commerce.
  • Preukázateľné skúsenosti s budovaním a riadením affiliate programu.
  • Silná znalosť európskeho trhu a jeho rozmanitých marketingových kanálov.
  • Vynikajúce komunikačné a vyjednávacie schopnosti so schopnosťou budovania a rozvíjania vzťahov.
  • Skúsenosti s analýzou výkonnosti a reportingom.
  • Kreatívne a strategické myslenie, schopnosť vytvárať inovatívne stratégie rastu.
  • Plynulá angličtina; ďalšie európske jazyky sú výhodou.​

Výhodou je:

  • Ak si automobilovým nadšencom a táto téma ťa prirodzene zajíma
  • Vo firme fungujeme na EOS frameworku, takže jeho znalosť ti môže pomôcť

The challenge we fell in love with is “removing administrative barriers from car trading”. With COCs from EUROCOC, vehicle registration across most EU countries becomes a smooth and simple process. EUROCOC is your trusted partner in the domain of cross border car trading. Founded by former car traders, at EUROCOC we know the value of having your car-related paperwork complete and on time.

We have been providing the vehicle remarketing industry with certificates of conformity (COCs) since 2008. Our expertise has been proven by direct partnerships with car manufacturers, catering to both individual customers and professional companies around Europe. We always do our best to deliver you the genuine COCs from car manufacturers as fast as you need it so you can register your vehicle pronto. We have your back when it comes to COCs for car dealers, import/export brokers, automotive marketplaces, auction platforms, OEM or a private individuals.

EUROCOC. Your hassle-free way to get the COC.

We don't overpromise - check our Trustpilot account to get all the relevant reviews.

Visit eurococ.eu for more information.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Kokeš
E-mail: poslať životopis
ID: 4813842  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac