Prijmeme do zamestnania šikovného automechanika / autoelektrikára s praxou

EUROCAMP, s.r.o.

Miesto práce
Dlhé Hony 4597/4, Prešovský kraj, Poprad
Termín nástupu
01.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostika porúch na vozidlách a ich odstránenie,
- elektroinštalačné práce,
- záručné opravy,
- mechanický servis.

- práca v stabilnej spoločnosti, v autorizovanom servise,
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu formou pravidelných certifikovaných školení servisných zručností,
- zaujímavé platové ohodnotenie, motivačné súťaže a motivačné bonusy,
- zľavy na nákup vozidiel a náhradných dielov,
- pracovné odevy a obuv, príspevok na stravovanie,
- pravidelné firemné akcie pre zamestnancov.

Ak Váš naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: daniel.kuruc.eurocamp@partner.renault.sk, príp. ho doručte osobne na adresu spoločnosti.

Do predmetu správy prosím uveďte, že sa uchádzate o zamestnanie.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom a kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik, autoelektrikár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Zodpovednosť, manuálna zručnosť, samostatnosť, precíznosť, ochota vzdelávať sa.

Spoločnosť EUROCAMP, s.r.o. je zmluvným partnerom Renault Slovensko a na trhu predaja automobilov pôsobí od roku 1992. Spoločnosť zamestnáva 20 ľudí.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Dlhé Hony 4597/4
05801 Poprad

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3158685   Dátum zverejnenia: 13.8.2017