Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Stavebný robotník - strojník - vodič nákl.auta

EuroBrik s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 500 EUR/mesiacPri práci na živnosť nástupný plat 7 eur + odmeny Mzdové podmienky dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme stavebných robotníkov na stavebné práce ako napr. búracie práce, pokládka zámkovej dlažby, pokládka asfaltu, betonárske práce, armovanie a podobne. Takmer všetky práce sa realizujú vonku. Okrem pracovníkov na manuálne práce hľadáme aj strojníka na báger resp. UNC a vodiča nákladného auta s praxou, ochotného vykonávať aj pomocné práce.

dochádzkový bonus, výkonnostné odmeny každý štvrťrok

Životopis prosím zaslať na e-mail: [email protected], následne Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť pracovať, zodpovednosť, tímový duch

EuroBrik s.r.o. .... je stavebná firma pôsobiaca v okolí Trnavy a Senca. Realizujeme hlavne opravy a výstavbu cestných komunikácií, mostov, chodníky, parkoviská, kanalizácie, vodovody a podobne. Hľadáme stavebných pracovníkov, strojníkov a vodičov s praxou na nákladné auto s oprávnením B+C ochotného v prípade potreby vykonávať aj pomocné stavebné práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Michalcová
Tel.: +421907146500
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4836197  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac