Zástupca Obchodného riaditeľa (m/w)

euroAWK spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.09.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za realizáciu obchodnej a marketingovej stratégie spoločnosti
• Zastupovanie spoločnosti pri obchodných rokovaniach
• Vyhľadávanie a rozvoj nových obchodných príležitostí
• Reporting, controlling
• Vedenie obchodného tímu, stanovovanie a kontrola obchodných cieľov
• Rozvoj produktového portfólia v spolupráci s odd. výstavby a techniky
• Analýza trhu

Kontaktná osoba pre danú pozíciu je p. Dita Navratilová a zároveň prosíme na jej adresu zasielať aj žiadosti o pracovnú pozíciu : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti v oblasti obchodu min. 5 rokov
• Skúsenosti s vedením tímu
• Vynikajúca znalosť mediálneho trhu
• Aktívna znalosť nemeckého jazyka
• Cieľavedomosť, vytrvalosť a orientácia na výsledky
• Vysoká úroveň komunikačných a prezentačných zručností, vyjednávania a argumentácie

Spoločnosť euroAWK, spol. s r. o., ktorá je súčasťou skupiny Freund Group, je jednou z popredných spoločností v oblasti vonkajšej reklamy v Európe. V našom portfóliu je viac ako 50 000 vlastných vysokokvalitných reklamných nosičov v Nemecku, Českej republike a na Slovensku.
Agentúram a priamym zákazníkom ponúkame komplexné riešenia na mieru pre medzinárodné umiestnenie značky a trhu z jednej ruky: poradenstvo – mediálne plánovanie - nákup - spracovanie - tlač a dizajn – logistika.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1798863  Dátum zverejnenia: 11.7.2014