Manažér projektov

Euro VKM, s.r.o

Miesto práce
Nám. M. Benku 12, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
motivačný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho tímu.

Medzinárodne pôsobiaca prekladateľská spoločnosť EURO VKM, s.r.o. hľadá do svojho tímu pracovníkov na oddelenie projektového manažmentu.

Čo bude tvojou úlohou?

– riadenie prekladateľských projektov
– komunikácia s prekladateľmi, korektormi a zákazníkmi
– tvorba a správa terminologických slovníkov a databáz
– analýza textov
– výstupná kontrola textov
– porovnávacie a jazykové korektúry textov
– grafická úprava textov

Čo ponúkame?

– príjemné pracovné prostredie
– zaujímavú, dynamickú prácu
– atraktívne mzdové ohodnotenie
– možnosť sebarealizácie a aktívneho podieľania sa na formovaní spoločnosti
– zaškolenie pre prácu s CAT nástrojmi
– možnosť kombinácie s prácou z domu (home office)

Ak ťa naša ponuka zaujala, neváhaj a pošli nám svoj životopis spolu s informáciou o možnom termíne nástupu a predstavou o plate na e-mailovú adresu: [email protected]. Vybraných kandidátov spĺňajúcich požadované kritériá pozveme na osobné pohovory.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné, technické, strojárske, ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba očakávame?

– min. VŠ vzdelanie 1. stupeň
– aktívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
– výborná znalosť slovenského jazyka - materinský jazyk
– počítačové znalosti: MS Office – na profesionálnej úrovni
– ovládanie CAT nástrojov, Trados, Transit výhodou
– zodpovedný a proaktívny prístup
– analytické myslenie
– samostatnosť, flexibilita
– precíznosť

Euro VKM, s.r.o. je spoločnosť poskytujúca prekladateľské a tlmočnícke služby najvyššej kvality v širokej škále európskych a svetových jazykov so sídlom v Bratislave.

Tím spoločnosti Euro VKM,s.r.o. má jedno z najdlhších profesionálnych zázemí na slovenskom trhu s prekladmi a tlmočením. Renomé vyše dvadsať päťročných skúseností pre nás predstavuje záväzok pracovať vždy v súlade s našimi prioritami: profesionalita, flexibilita a individuálny prístup

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2975564  Dátum zverejnenia: 10.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačný