Mechanik vo výrobe

EURO-VAT, spol. s r.o.

Miesto práce
Alekšince, Nitra
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie bezporuchového chodu automatizovanej plniacej linky
- starostlivosť o mechanické zariadenia plniacej linky
- starostlivosť o skrutkovaciu, etiketovaciu ,dopravníkovú a manipulačnú techniku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Odborné:
- stredoškolské vzdelanie s maturitou (odbor strojárstvo, elektrotechnika)
- odborné vedomosti z oblasti mechaniky a elektroniky
- znalosť práce s PC výhodou
- VZV
- výhoda §22 vyhlášky 508/2009 Z.z –samostatný elektrotechnik pre činnosť na elektrických zariadeniach do 1000 V triedy A a bleskozvodov

Osobnostné:
- tímový a aktívny prístup k práci
- ochota a schopnosť učiť sa
- flexibilita, samostatnosť
- ochota pracovať na zmeny

Spoločnosť EURO-VAT, spol. s.r.o. je výrobno-obchodná spoločnosť, ktorá začala pôsobiť pred dvadsiatimi rokmi. V portfóliu spoločnosti je veľkoobchod, maloobchod, zákazková výroba na kľúč v oblasti petrochemického priemyslu. Dnes pôsobí nielen na domácom trhu, ale vďaka zavedeniu systému riadenia kvality podľa normy EN ISO 9001:2008, zaujala svoje miesto v obchodnej a výrobnej sfére v ďalších 28-tich krajinách Európy a Ázie.
Viac o nás nájdete na www. dynamaxoil.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Alekšince 231
951 22 Nitra
ID: 1852936   Dátum zverejnenia: 29.9.2016