Vedúci skladu

EURO-VAT, spol. s r.o.

Miesto práce
Aleksince 231, 951 22 okr. Nitra
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a koordinácia práce tímu skladníkov
- riadenie a udržiavanie skladu v súlade s internými pravidlami spoločnosti
- zabezpečenie príjmu tovaru v termíne
- uskladnenie a kompletizovanie tovaru pre zákazky
- optimalizácia skladu a kompletizačné procesy, ako aj prepojenia na ostatné oddelenia.
- prijímanie materiálových a tovarových dodávok, práca so skenerom
- umiestňovanie prijatých dodávok na sklad na príslušné skladové miesta
- priebežná kontrola aktuálnych stavov zásob a zaznamenávanie zistených hodnôt do systému
- zodpovednosť za fyzické balenie expedovaných položiek podľa požiadaviek obchodného oddelenia
- hlásenie všetkých zistení nedostatkov a rozdielov
- dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
- práca s vysokozdvižným vozíkom
- dvojsmenná prevádzka

- schopnosť pracovať samostatne a na vlastnú zodpovednosť
- práca v mladom kolektíve
- stravné lístky 3,80/odpracovaný deň

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Spoločnosť EURO-VAT, spol. s.r.o. je výrobno-obchodná spoločnosť, ktorá začala pôsobiť pred dvadsiatimi rokmi. V portfóliu spoločnosti je veľkoobchod, maloobchod, zákazková výroba na kľúč v oblasti petrochemického priemyslu. Dnes pôsobí nielen na domácom trhu, ale vďaka zavedeniu systému riadenia kvality podľa normy EN ISO 9001:2008, zaujala svoje miesto v obchodnej a výrobnej sfére v ďalších 28-tich krajinách Európy a Ázie.
Viac o nás nájdete na www. dynamaxoil.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Alekšince 231
951 22 Nitra
ID: 1028017   Dátum zverejnenia: 29.9.2016