Telefonický operátor, Obchodný zástupca

EURO PROFI TREND s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Telefonické oslovenie obchodných partnerov, rôznych organizátorov podujatí v športe, kultúre, hudbe, pamiatky, zaujímavosti, podnikateľov, obchody, služby.... možnosť využívať i naše databázy,
- oslovenie a aktívna komunikácia s potencionálnymi klientmi , sprostredkovanie kontraktov, následná starostlivosť o zákazníkov
-Uzatváranie zmlúv o spolupráci s týmito partnermi,
-Starostlivosť o obchodných partnerov,
-Pravidelný report,

Možnosti bezplatne sa zúčastňovať na rôznych podujatiach, ktoré poriadajú naši partneri.
- flexibilná pracovná doba
- práca v príjemnom mladom kolektíve
- spravodlivé odmeňovanie podľa výkonu
- podpora pri riešení akýchkoľvek problémov
- možnosť rýchleho kariérneho rastu
- pravidelné nefinančné benefity

Všetci záujemcovia musia úspešne absolvovať osobný pohovor a následne krátke firemné školenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné schopnosti
- príjemne vystupovanie
- samostatnosť
-skúsenosti z oblasti obchodu a obchodných jednaní
-schopnosť prezentovať
-práca s PC

Sme dynamická stále sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá poskytuje široké spektrum zliav.
Spoločnosť prevádzkuje systém propagujúci kultúrne,hudobné,športové .....podujatia , zabezpečuje zľavy a iné výhody pre zákazníkov.
ID: 2018033  Dátum zverejnenia: 18.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 EUR/mesiac