Hlavný účtovník

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.10.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu hlavného účtovníka. Jedná sa o rôznorodú prácu, kde je dôležitá precíznosť a pragmatický prístup.
K hlavnej náplni práce patrí:
- vedenie a spracovanie komplexného podvojného účtovníctva
- účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- spracovanie a kontrola závierok - mesačných, ročných
- zodpovednosť za správne vykazovanie DPH a zostavenie priznania k DPH
- účtovanie zásob, opravných položiek
- investičný majetok
- nákladové a výnosové účty
- spracovanie a odosielanie výkazov (kontrolný, súhrnný)
- spracovanie a odosielanie výkazov pre Štatistický úrad, hlásenia pre NBS
- zavádzanie zmien do účtovníctva (interné smernice, legislatíva)

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé platové ohodnotenie
- ročné prémie
- príspevok do DDS
- príjemný kolektív

V prípade záujmu pošlite životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku na adresu:
[email protected].

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Stabilná medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

4

- skúsenosti s vedením komplexného účtovníctva
- znalosť legislatívy pre SR, skúsenosti s USGAAP
- proaktívny prístup, ochota
- zodpovednosť a dôslednosť
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- schopnosť pracovať pod stresom
- flexibilita a rýchla adaptácia na zmenu
- priateľský a komunikatívny typ, tímový duch

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3135364  Dátum zverejnenia: 18.7.2017