Samostatný účtovník

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre klienta, medzinárodnú spoločnosť, hľadáme šikovný článok do tímu na finančné oddelenie. Náplňou práce úspešného kandidáta bude zastrešiť nasledovné účtovnícke oblasti:

Daňová oblasť
- spracovanie podkladov pre daňové priznania k DPH
- mesačné spracovávanie výkazov DPH
- kontroling v oblasti DPH
- vzdelávanie pracovníkov v rámci spoločnosti v oblasti DPH

Hlavná kniha
- účtovanie vybraných došlých faktúr a iných účtovných prípadov,
- príprava a účtovanie interných dokladov,
- vykonávanie uzávierkových operácií vrátane účtovania rezerv a dohadných účtov,
- pravidelná rekonciliácia účtov hlavnej knihy, inventarizácia účtov,
- spolupráca pri mesačných účtovných závierkach
- sledovanie aktuálnych zmien účtovných predpisov a ich zapracovanie do interných procesov spoločnosti

Fixed Assets
- vykonávanie inventúry majetku v zmysle platnej legislatívy
- mesačné spracovanie účtovnej evidencie majetku
- vyhotovenie zaraďovacích a vyraďovacích protokolov majetku a majetku v operatívnej evidencii
- príprava čiastkových podkladov pre ročnú účtovnú závierku, podklady z oblasti majetku pre výpočty daní spoločnosti

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- prepracovaný systém vzdelávania, rastu a rozvoja
- motivujúci systém benefitov

V prípade záujmu prosím pošlite životopis v slovenskom resp. jednom z uvedených jazykov na adresu: [email protected].
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

- ukončené SŠ/VŠ vzdelanie účtovného zamerania
- prax v oblasti vedenia účtovníctva min. 2 roky
- znalosť daňových predpisov a príslušnej legislatívy
- aktívny anglický jazyk
- znalosť v oblasti mzdovej problematiky výhodou
- samostatnosť, presnosť, spoľahlivosť
- zodpovednosť, odolnosť voči stresu.

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2529528  Dátum zverejnenia: 24.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou