Manažér vozového parku s aktívnou madarčinou a angličtinou

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci/ dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za vozový park spoločnosti,
- Evidencia a vedenie kompletnej databázy týkajúcej sa vozového parku spoločnosti,
- Nastavenie, implementácia bezpečnostných opatrení pri poistných udalostiach pre vodičov kamiónov (napr. čo má vodič vykonať ak nastane havária),
- Analýza nehodovosti na cestách a poučenie manažmentu o rizikách,
- Sledovanie a riadenie nákladov na vozový park s cieľom dosiahnutia úspor,
- Zastupovanie spoločnosti pri riešení otázok s poistnými spoločnosťami,
- Organizovanie stretnutí s vodičmi a poučenie ich o postupe pri poistnej udalosti. Rozposielanie zhrnutých informácii zo stretnutí vodičom
- Vedenie tréningov pre vodičov venované bezpečnosti na cestách a ekologickému šoférovaniu,
- Analýza a vyhodnocovanie jednotlivých ukazovateľov a štatistík v rámci vozového parku,
- Reportovanie ohľadne spotreby paliva a bezpečnosti a ochrany na cestách vykonávané pre Business Unit Manager

- Práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti,
- Motivujúce platové ohodnotenie,
- Zaujímavá pozícia v dynamickom prostredí,
- Mladý, energický kolektív,
- Motivujúce finančné ohodnotenie a benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je zahraničná dopravná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, poisťovníctvo, matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Plynulá znalosť maďarského a anglického jazyka je podmienkou!
- Predošlá skúsenosť práce na obdobnej pozícii resp. práca s poistením vozidiel,
- Znalosť prostredia dopravných/logistických spoločností je obrovskou výhodou,
- Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti nevyhnutné pre každodennú prácu,
- Znalosť aktuálnej legislatívy dopravy ( CMR, kabotáž, pracovné časy vodičov a ich časy odpočinku resp. ochota dovzdelať sa v tejto oblasti,
- Výborná znalosť MS Office - MS Excell
- Flexibilný, dynamický a tímový človek.

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2502967  Dátum zverejnenia: 5.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci/ dohodou