Vedúci technického oddelenia - elektrotechnická výroba

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Vráble, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný kandidát bude mať v náplni práce nasledovné:

• Efektívne riadenie Technického oddelenia , rozvoj procesov a pracovníkov podľa strategických plánov spoločnosti vrátane kontroly stanovených úloh a s ohľadom na plnenie rozpočtu
• Štatistické riadenie a koordináciu procesov
• Stanovovanie procesných parametrov, za aktívne riadenie preventívnej údržby, opráv, MTTF
• Stanovovanie strategických a denných priorít s ohľadom na požiadavky výrobného procesu
• Optimalizácia spotreby elektrickej energie a výrobných médií
• Príprava a realizácia investícií ako aj návrhu rozpočtu, vrátane kalkulácií návratnosti investícií
• Riadenie a kontrolu projektov
• Zavádzanie nových a progresívnych metód, zvyšovania produktivity
• Vykonávanie ESD auditov
• Riadenie technickej prípravy výroby

• Komplexné riadenie a koordinácia procesov, monitoring efektivity a produktivity na technických zariadeniach
• Riadenie údržby, opráv a riešenie chýb strojov a zariadení, proaktívna/reaktívna údržba, metodika MTBF
• Riadenie zabezpečovania strojov a zariadení náhradnými dielmi, včítane optimalizácie spotreby
• Riadenie a kontrola náročných investičných projektov a parametre návratnosti a preberanie technologií do firmy
• Stanovovanie procesných parametrov nových a stavajucich výrobkov a ich optimalizácia
• Riadenie a kontrola projektov
• Riadenie a zabezpečovanie ESD/Electro Static Discharge/
• Vypracovanie a aktualizácia prevádzkového poriadku pre pracoviská s výskytom chemických látok v súlade s platnou legislatívou, BOZP/PO, voda, plyn, kúrenie, chladenie
• Vypracovať a predkladať projekty, správy, návrhy a analýzy vrátane návrhu na ročný rozpočet technickeho úseku

• práca v úspešnej spoločnosti s príjemným a zároveň dynamickým pracovným prostredím
• možnosť sebarealizácie
• sociálne benefity pre zamestnancov
• individuálny tréningový proces

V prípade záujmu pošlite životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku na adresu: [email protected].
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho medzinárodného klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Úspešný kandidát:
• je cieľovo orientovaný a rád prekonáva prekážky
• má všeobecné technické vedomosti z oblasti strojného, konštrukčného, materiálového, procesného inžinierstva a dielenských metód
• má znalosti z elektronických a mechanických meracích zariadení a princípov ich funkčnosti
skúsenosti s tvorbou a interpretáciou technických výkresov
• má znalosti normy EN ISO 9001,16949,14001, 13485 znalosti štatistických metód SPC a FMEA, PPAP
• má prax v riadení procesov v EMS, elektrotechnickej, strojárskej alebo príbuznej výrobe min. 5 rokov + základné znalosti IPC noriem

JE LEADER
= svojou angažovanosťou motivuje iných
= efektívne odovdáva informácie a myšlienky iným
= prichádza s novými myšlienkami, rozvíja a vylešuje existujúce postupy, podporuje inováciu
= vie kedy a ako motivovať tím k dosiahnutiu cieľov, dokáže budovať prostredie dôvery , nadšenia, dokáže riešiť konflikty a stresové situácie

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2466831  Dátum zverejnenia: 15.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou