Koordinátor výroby

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
okres Piešťany
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte novú pracovnú príležitosť a skúsenosť v oblasti strojárskej produkcie? Ste proaktívna, otvorená osobnosť s prirodzenou autoritou a schopnosťou motivovať svojich spolupracovníkov?
Dokážete analyzovať výrobne procesy a samostatne prichádzať s efektívnymi riešeniami /napr. v oblasti implementácie a následnom rozvoji štíhlej výroby - Lean metodiky/? Ponúkame Vám zaujímavú možnosť pracovať pre stabilnú, globálnu výrobnú spoločnosť , s potenciálom rýchleho postupu na pozícií KOORDINÁTOR VÝROBY.

NÁPLŇ PRÁCE:
- riadenie tímu pracovníkov /25-30 pracovníkov/
- plánovanie a organizovanie práce na pridelenom úseku výrobného procesu
- zabezpečenie dodržiavania pracovných a technologických postupov - kovoobrábanie
- organizácia pracovníkov na pracovnej zmene
- hodnotenie a motivácia zamestnancov
- kontrola kvality výroby, kontrola nepodarkov, analýza príčin
- evidencia dochádzky
- podpora a zavádzanie zmien vedúcich k zvyšovaniu kvality,
produktivity, celkovej efektívnosti firmy /skúsenosť s technikami
Lean, Kaizen veľká výhoda/
- pravidelný reporting

- perspektívna a zaujímavá práca v dynamickej spoločnosti
- možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- medzinárodne etablovaná úspešná výrobná spoločnosť
- zaujimavé ohodnotenie a perspektíva dlhodobej spolupráce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Úspešná výrobna spoločnosť, pôsobiacia globálne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- SŠ alebo VŠ vzdelanie technického smeru
- práca na obdobnej pozícii min. 3 roky
- technické myslenie, zapálenie pre vec a pozitívny prístup k riešeniam
- snaha po sebavzdelávaní, schopnosť motivovať iných
- disciplína a schopnosť doťahovať veci dokonca
- skúsenosti s vedením tímu, prípadne potenciál a ambícia viesť tím
- dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- samostatnosť a odolnosť voči stresu
- komunikácia v Aj výhodou

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2433988  Dátum zverejnenia: 12.2.2016