Technical Sales Specialist - kovoobrábanie

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť zaoberajúca sa technológiami automatizácie a robotiky - ktorá je synonymom inovácie a maximálnej produktivity v priemyselnej a procesnej automatizácii - od jednotlivých produktov až po riešenia na kľúč hľadá do svojho tímu skúseného Technického Špecialistu pre podporu obchodného oddelenia:

Zodpovednosti:
- technická a aplikačná podpora zákazníkov,
- tvorba technických riešení, konfigurácii,
- príprava podkladov pre cenové ponuky,
- tvorba simulácii robotických aplikácii,
- prezentácia u klientov: školenia/produktový manažment,
- technická podpora zákazníkov pri realizácii projektov,
- úzka spolupráca a podpora obchodného oddelenia a oddelenia
logistiky,
- technická podpora marketingových aktivít / veľtrhy, výstavy, konferencie/

- stabilná spoločnosť s medzinárodným zastúpením
- pôsobenie na zaujímavých projektoch,
- možnosť pracovať s najmodernejšími technológiamii
- intenzívne školenia a moderné pracovné zázemie
- možnosti kariérneho postupu
- zaujímavé platové podmienky

Prosíme vhodných uchádzačov o zaslanie CV v Anj na email adresu: [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť s dlhoročným pôsobením v oblasti priemyselnej automatizácie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- SŠ/VŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
- praktická znalosť programovania priemyselných robotov/ riadiacich systémov/elektrických pohonov /znalosť FANUC produktov veľká výhoda/
- skúsenosti s technickou podporou
- ochota cestovať SR/ČR
- zodpovednosť, samostatnosť a rozhodnosť, lojalita
- schopnosť tímovej i samostatnej práce
- organizačné a analytické schopnosti
- pro-aktivita, flexibilita, kreativita

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2433982  Dátum zverejnenia: 12.2.2016