Obchodný zástupca - priemyselná automatizácia

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť zaoberajúca sa technológiami automatizace a robotiky - ktorá je synonymom inovácie a maximálnej produktivity v priemyselnej a procesnej automatizácii - od jednotlivých produktov až po riešenia na kľúč hľadá do svojho tímu skúseného obchodníka.

Zodpovednosti:
- akvizičná činnosť a rozširovanie portfólia potenciálnych klientov
- prezentácia produktov a riešení
- samostatná obchodná činnosť v rámci zvereného regiónu - homeoffice + návšteva klientov
- hľadanie, ponuka optimálnych technických riešení na kľúč za podpory technického oddelenia
- nadväzovanie dlhodobej spolupráce a projektov
- monitorovanie trhu a konkurencie
- pravidelné reportovanie výsledkov

- stabilná spoločnosť s medzinárodným zastúpením
- možnosti kariérneho postupu
- účasť na medzinárodných projektoch
- zaujímavé platové podmienky

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala, prosíme o zaslanie CV v Sj a Anj na emailovu adresu: [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť s dlhoročným pôsobením v oblasti priemyselnej automatizácie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- skúsenosť s vedením obchodných rokovaní v technickej oblasti
- SŠ/VŠ elektrotechnický smer
- orientácia v oblasti automatizácie, výrobného priemyslu
- znalosť riadiacich systémov
- zodpovednosť, samostatnosť a rozhodnosť, lojalita
- schopnosť tímovej i samostatnej práce
- organizačné a analytické schopnosti
- pro-aktivita, flexibilita, kreativita

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2241250  Dátum zverejnenia: 8.3.2016